Як розвинути в собі якості лідера. Як перестати приймати все близько до серця.

Один з невід'ємних елементів кар'єрного та особистісного росту - робота над собою. Психологи стверджують, що головна перешкода на шляху до лідерства - внутрішні бар'єри, які не дозволяють людині повноцінно розвиватися. Тому, щоб домогтися успіху, необхідно постійно самовдосконалюватися.
Інструкція
1
Ставте чіткі цілі. Грамотно поставлена мета - необхідна умова для досягнення хорошого результату. А ось туманні, розпливчасті прагнення або повна відсутність таких не приведуть до успіху. Мета лідера повинна бути достатньо амбітна, містити виклик самому собі. Важлива і правильне формулювання: ніяких узагальнень, максимальна деталізація бажаного результату, адекватна оцінка власних ресурсів. Психологи радять розбивати масштабні проекти на невеликі завдання- «цеглинки». Таким чином ви зможете щодня робити маленький крок до великих звершень, а значить, мотивувати себе на нові і нові перемоги.
2
Будьте готові до змін. Одне з ключових якостей лідера - чутливість до змін і здатність швидко реагувати на них. Саме тому люди, що володіють лідерськими якостями , часто досягають успіху в бізнесі, втілюючи в життя актуальні ідеї та рішення. Якщо ви бажаєте досягти більшого, то варто бути готовим проміняти зручність і стабільність на ризик і невідомість.
3
Вірте в свої сили. Низька самооцінка і лідерство несумісні. Адже тільки упевненість в собі і любов до справи, якою ви займаєтеся, дозволяє підкорювати все нові й нові вершини. Щоб усвідомити власну унікальність і підтримувати правильний настрой, ведіть щоденник успіху - особливий список ваших досягнень. Не забувайте фіксувати на папері не тільки великі події, а й дрібні, щоденні перемоги. В хвилини розчарування і незадоволеності собою такий щоденник допоможе повірити в себе.
4
Встановлюйте контакт з оточуючими. Ще одна важлива якість для лідера - уміння вести за собою. Активне слухання - один з найважливіших компонентів комунікації. Під час розмови намагайтеся створити для співрозмовника максимально комфортну обстановку, не перебивайте і не демонструйте відсутність інтересу. Навпаки, всіляко підтримуйте мовця, задаючи уточнюючі питання, а також висловлюючи своє схвалення кивками голови, жестикуляцією.
Розвиток району залежить від старань проживаючих у ньому людей. Щоб район став предметом гордості місцевих жителів і зразком для наслідування, необхідно потрудитися, як фізично, так і інтелектуально.
Інструкція
1
Облагораживание території. Створіть групу ентузіастів з місцевого населення і спільно почніть облагороджувати район. Посадіть декілька чагарників, зробіть клумби, скосите траву, пофарбуйте лавочки і т.д.Такімі питаннями зазвичай займається управа району . Проявіть ініціативу про благоустрій району на зустрічі з главою управи. Вам виділять кошти і нададуть робітників. Для інформування населення повісьте на території таблички, на яких буде написаний штраф, що стягується у разі помічених порушень чистоти облагородженою терріторіі.Еженедельно влаштовуйте суботники, а під кінець збирання організуйте спільне чаювання зі своїми сусідами. Це дозволить не тільки тримати район в чистоті, але і згуртує місцевих жителів. Красива територія вашого району стане улюбленим місцем відпочинку, як для місцевого населення, так і для гостей району .
2
Відомі особистості. Розвитку вашого району і його вищості над іншими територіями посприяє проживання в ньому відомих особистостей. Де їх взяти? Почніть з себе. Беріть участь в олімпіадах, конкурсах краси і т.п. Ваша участь в громадських заходах і перемоги на міських конкурсах здатні поширити інформацію про такому чудовому районі - батьківщині знаменитої особистості.
3
Проведення заходів. Зробіть ваш район центром розваг або місцем для проведення спортивних змагань. Запросіть учасників для даних заходів із сусідніх районів, з інших округів. Розмістіть інформацію про проведення ігор на офіційному сайті району (якщо його немає, слід створити сайт спільно з управою району ). Зателефонуйте в адміністрації сусідніх районів і проінформуйте про намічуваному грандіозній події на вашій території. Чим більше ви зберете гостей на свято, тим більша кількість друкованих видань відзначать ваш район в колонках громадських заходів міста.