Як наносити підводку для очей. Як наносити підводку на маленькі очі.

Очі - одна з найяскравіших і привабливих частин обличчя. А за допомогою вдало підібраного і якісного макіяжу очі можна зробити більш виразними. Невід'ємним елементом макіяжу очей є, звичайно ж, підводка. Стрілки і лінії, намальовані з її допомогою тримаються дуже довго, але використання підводки вимагає досвіду і вміння.
Інструкція
1
Купуючи рідку підводку, зверніть увагу на її пензлик. М'яка кисть дозволяє зробити практично будь-які лінії і контури, але працювати з нею досить важко. Тверда пензлик легше у використанні, і якщо у вас немає навичок нанесення підводки, то виберіть саме таку кисть.
2
Для початку виберіть зручну позу так, щоб лікоть руки на щось спирався. Це позбавить вас від тремтіння в руках і дасть можливість малювати чіткі лінії.
3
Якщо ви не дуже добре вмієте користуватися підводкою, то не варто відразу ж намагатися вималювати чітку лінію. Прослідкуйте, щоб на пензлику не було занадто багато рідини. Тепер починайте малювати маленькі штрихи на верхньому столітті. Намагайтеся зробити їх якомога тонше. Така методика дозволить вам спочатку промальовувати контури і тільки потім нанести остаточну стрілку. Пам'ятайте, що лінія повинна розширюватися в напрямку зовнішнього кута ока.
4
Ні в якому разі не закривайте очі під час нанесення підводки, так як ви просто не побачите результату роботи. Залиште очі наполовину відкритими. Багато жінок натягують повіку, щоб було зручніше працювати. Цей прийом годиться для малювання олівцем, а от для нанесення підводки цього робити не можна, тому що лінія вийде у вигляді гармошки.
5
Під час нанесення підводки завжди тримаєте напоготові ватяну паличку, змочену в молочку для зняття макіяжу. Так ви зможете швидко стерти криву лінію ще до того, як речовина засохне, і відразу ж нанести нову стрілку.
6
Якщо ви користуєтеся підводкою вперше, то вибирайте коричневі або димчасті сірі кольори. Справа в тому, що чорна підводка дуже «чітка» - всі ваші помилки будуть дуже очевидні. А ось використання не дуже насичених кольорів приховає всі ваші похибки.
7
Якщо ви хочете зробити стрілки, нанесені підведенням, більш виразними, то під час макіяжу використовуйте тіні того ж відтінку, що і підводка. З таким макіяжем ваші очі стануть глибше і таємничіші.