Як позбутися від опісторхозу.

Описторхоз відноситься до групи гельмінтозних захворювань, збудником яких є двуустка сибірська або двуустка котяча. Це досить небезпечна хвороба, під час якої паразити вражають жовчні протоки печінки, а також підшлункову залозу і її протоки, жовчний міхур. Це захворювання триває досить довго і характеризируется фазами загострень і ремісій. Варто знати, що опісторхоз є причиною раку печінки і підшлункової залози.
Інструкція
1
При перших підозрах на опісторхоз потрібно відразу звернутися за лікарською допомогою. Діагностика цього захворювання на початкових стадіях дуже скрутна, так як яйця гельмінтів в калі ще не видно. Досвідчений лікар визначає хвороба за описом симптомів, наявності лихоманки, висипу і больового синдрому.
2
Варто розуміти, що правильне лікування вам може призначити тільки лікуючий лікар. Лікування описторхоза має бути комплексним і включати в себе етапи підготовки до лікування, прийом антігельмінтозного препарату, а також патогенетичну терапію і реабілітацію. Весь процес лікування повинен контролюватися фахівцями.
3
Зверніть увагу і на правильне харчування. Хворому описторхозом рекомендується повністю виключити зі свого раціону смажені страви, а також гострі спеції і прянощі. Скоротіть і кількість солодких продуктів. Їжте якомога більше свіжих овочів і фруктів, а також нежирну їжу і сир. Харчування обов'язково повинно бути дробовим - їжте якомога частіше, але маленькими порціями. Пийте багато рідини - це допоможе звільнити організм від усіх токсинів.
4
Що ж стосується медикаментозних препаратів, які призначають лікарі, то крім ліків від паразитів, вам призначать також і антигістамінні препарати, наприклад, «Супрастин», «Тавегіл», «Димедрол» - ці ліки допоможуть зупинити алергічні реакції і зняти набряклість. Крім того, призначають також і деякі протизапальні препарати.
5
Під час лікування потрібно приймати і жовчогінні препарати, які допоможуть звільнити організм від токсинів. А для того, щоб відновити печінку, можуть призначити також «Ессенціале», або будь-який інший гепатопротектор.
6
Пам'ятайте, що хоча через кілька місяців постійного лікування вам вдасться повністю вивести з організму паразитів, але, тим не менш, відновити ті фізіологічні пошкодження, які сталися під час хвороби, ви не зможете. Саме тому в подальшому вам буде потрібний тривалий період реабілітації.