Як призначити зустріч з клієнтом. Як офіційно призначити ділову зустріч.

Досвідчений ви бізнесмен або новачок, пропонуєте ви відому продукцію або тільки розкручуєте свій бренд - в будь-якому випадку вам необхідно переконати покупця в тому, що даний товар йому необхідний. Найкращий спосіб зробити це - особиста зустріч.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
В світі фінансів працює закон «Час - гроші». Тому ваша першорядне завдання - показати клієнту, що ваша пропозиція унікально і надзвичайно перспективно. Лише в цьому випадку він вирішить приділити вам час і прийде на зустріч .
2
Щоб призначити зустріч з клієнтом ви можете зателефонувати потенційному покупцеві або відправити йому запрошення електронною поштою. У кожного способу є свої плюси і мінуси.
3
Коли ви телефонуєте клієнтові, то, чуючи його реакцію, можете коригувати свою стратегію під час розмови. Це збільшує ваші шанси отримати позитивну відповідь за умови, що даний клієнт знайомий з вами і вашою продукцією. При одному лише назві вашої фірми в його пам'яті відразу спливе яскравий позитивний образ, і він прийде на зустріч . А ось людину, яка жодного разу нічого з вашого асортименту навіть не бачив, за допомогою телефонного дзвінка запросити складніше. Адже дуже смутно представляє заради чого йому потрібно відкласти всі справи і їхати до вас.
4
Тому для запрошення нових клієнтів краще використовувати інтернет. По-перше, таким чином ви зможете запросити ні одного, а декількох клієнтів і влаштувати розширену зустріч . По-друге, у людини буде можливість подумати, вивчити ваше запрошення уважніше і повернуться до нього пізніше. По-третє, ви можете спростити клієнту задачу, вказавши в запрошенні не тільки місце і час зустрічі, а й маршрут проїзду, ваш контактний телефон та інші корисні дані.
5
Якщо ви вирішили запросити на зустріч постійного клієнта допомогою телефонного дзвінка, то заздалегідь продумайте вашу розмову. Після обов'язкового вітання і питань загального характеру (як ваші успіхи? Як сім'я? Та ін.) Переходите до мети дзвінка, але не поспішайте розкривати всі карти.
6
Часто не бажаючи йти на зустріч , клієнт, вислухавши пропозицію, говорить: «Я б із задоволенням прийшов, але зайнятий у цей час». Тому спочатку запитайте свого покупця, що він робить у певний день. Переконавшись, що клієнт вільний, розкажіть йому про предмет вашої майбутньої зустрічі.
7
Але кожного покупця у вашій продукції привертає певний набір характеристик. Тому обов'язково заведіть блокнот, в якому будете відзначати переваги і побажання ваших клієнтів. Це значно підвищить ефективність вашої роботи. Адже в кожному конкретному випадку ви донесете не загальну інформацію, а відомості, які дійсно зацікавлять вашого клієнта.
8
Цей принцип зберігається і в електронних запрошеннях. Якщо у вас поки небагато покупців, то зробіть індивідуальне запрошення для кожного з урахуванням особливостей попиту.
9
Запрошуючи нового клієнта, викладіть основну інформацію про переваги продукту і вигоді поточного предложенія.На початкових етапах роботи краще взяти за основу або повністю скопіювати рекламу, розроблену для вашої фірми досвідченими фахівцями.