Як перефарбувати ліжко. реставруємо стару залізну ліжко.

Зробивши новий ремонт, ви помітили, що улюблена ліжко не вписується в новий інтер'єр? Це легко можна виправити, якщо перефарбувати її у відповідний колір. Але щоб ваше перетворення виглядало гідно, необхідно враховувати ряд нюансів.
Вам знадобиться
  • - фарба;
  • - щітка;
  • - смивка;
  • - наждачний папір;
  • - грунтовка;
  • - пензлики.
Інструкція
1
Процес фарбування ліжка в багато залежить від базового покриття. Це може бути емаль, нанесена на метал, фарба на деревної поверхні або полірування. Залежно від покриття підбирається не тільки фарба, але і порядок робіт.
2
Не менш важливо стан покриття. Якщо заводська фарба на вашому ліжку лежить ідеально рівно, тріщини відсутні, то можете просто нанести шар фарби потрібного кольору поверх старої. Але якщо ви вирішили зробити з чорної ліжка ніжно-оливкову, будьте готові до того, що фарбу потрібно буде наносити в декілька шарів. Адже більш темний колір буде проступати через світлий. Фарбу підбирайте згідно матеріалу, вся необхідна інформація вказана на банці.
3
А ось перефарбувати ліжко з потрісканої поліруванням набагато складніше. Перед фарбуванням очистіть робочу поверхню від залишків полірування. Це можна зробити за допомогою стамески або будь-якого іншого гострого інструменту. Якщо при здиранні покриття ви пошкодили деревну основу, і на поверхні залишилися борозни, то обов'язково вирівняйте їх перед фарбуванням. Для цього використовуйте наждачний папір або в окремих випадках надфіль.
4
Потім нанесіть на очищену поверхню ґрунтовку. Саме завдяки їй фарба лягає рівніше і довше тримається на будь-якій поверхні. Дайте їй висохнути і приступайте до фарбування.
5
Збираючись перефарбувати залізну ліжко , фарба на якій місцями облізла, придбайте щітку із залізною щетиною і змивку старої фарби. Легко очищаються залишки старої фарби видаліть за допомогою щітки. Далі нанесіть змивку. Після того як вона почне діяти, заново очистіть поверхню. Якщо на ліжко нанесли кілька шарів фарби, то повторіть дану процедуру кілька разів, поки повністю не очистите її дощенту.
6
Далі нанесіть на метал ґрунтовку, а після її висихання пофарбуйте ліжко у вибраний колір.