Як вистригати чубок. Як вистригти пряму чубок.

За допомогою чубчика можна з легкістю створити новий образ, а часом навіть змінити його до невпізнання. Деякі вважають, що чубчик їм абсолютно не йде, насправді ж чубчик може підійти практично всім, головне тут знайти свою чубок. А адже різноманіття челок так велике: прямі, на бік, короткі, довгі, густі й рідкі. Чубчик на відміну від стрижки можна зробити і самій в домашніх умовах.
Інструкція
1
Подумайте, яку саме чубок ви ходите. Визначтеся з шириною і товщиною чубчика. Чи буде ця чубчик закривати ваш лоб трохи нижче половини, або вона буде злегка прикривати очі, а може, ваша чубчик складатиметься майже з половини волосся? Коли ви точно вирішите, що хочете, приступайте до наступного кроку.
2
Приготуйте необхідні інструменти перукаря: прямі ножиці, гребінець і філіровочние ножиці. Змочіть волосся водою.
3
Виділіть за допомогою проборов ту площу волосся, з якої буде складатися чубчик. Заколіть інші волосся, щоб не заважали.
4
Візьміть першу пасмо і підстрижіть її на потрібному рівні. Ця пасмо буде контрольної, на яку ви і будете орієнтуватися всій стрижкою чубчика.
5
Відокремте таку пасмо волосся через 1 см. Підніміть тепер обидві пасма за допомогою гребінця. Тримайте підняті волосся перпендикулярно голові. Відріжте другий локон по контрольної пасма.
6
Продовжуйте, вичісуючи волосся, підстригати їх по контрольної пасма. Орієнтуйтеся також і по попереднім пасмам. Чубок можете вистригати як прямим зрізом, так і прийомом під назвою «Пойнтінга».
7
Розчешіть чубок у напрямку росту волосся, коли состріжете все пасма. Зробіть для чубчика окантовку.
8
Зробіть филировку чубчика. Глибину філіровкі вибирайте самостійно. Причому, власницям слабких і тонких волосся не рекомендується робити филировку, так як незабаром кінчики волосся можуть почати сіктися. А повернути здоров'я волосом не дуже просто. Чубчик підстрижена!
Зверніть увагу
Якщо у вас немає або зовсім мало навичок і досвіду в перукарському мистецтві, або ви боїтеся зіпсувати зачіску, зверніться за допомогою до кваліфікованого перукаря.