Як зміцнити каблук.

Найвразливіша частина будь-якого взуття - це каблук. Саме тому якщо вам здалося, що ваші туфлі або черевики не дуже стійкі, зверніться в шевську майстерню. Або по можливості зміцните каблук самостійно.
Інструкція
1
Найвразливіша частина будь-якого взуття - це каблук . Саме тому, якщо вам здалося, що ваші туфлі або черевики не дуже стійкі, зверніться в шевську майстерню. Або, по можливості, зміцните каблук самостійно. Найбільш вразлива частина будь-якого взуття - це каблук . Саме тому, якщо вам здалося, що ваші туфлі або черевики не дуже стійкі, зверніться в шевську майстерню. Або, по можливості, зміцните каблук самостійно.
2
Ви можете обійтися і без подпяточнікі, якщо устілка щільна і без розривів. Візьміть 4-5 гвинтів-саморізів і зміцните каблук по краях і в середині, також через супінатор, щоб вийшов квадрат або квадрат з точкою всередині. Таким чином, ви теж створите площину, яка його втримає.
3
Якщо вам здається, що каблук ще нестійкий, зміцните саморізи. Щоб вони не зламалися, зафіксуйте капелюшки, трохи «втопивши» їх в подпяточнікі або устілці за допомогою великого свердла. Більше 3-5 саморізів брати не варто, інакше каблук буде нагадувати решето і розвалиться набагато швидше, ніж відвалиться. Якщо ви придбаєте достатню вправність, то з часом вам буде вистачати і одного-двох. Адже в такому випадку підвищується ймовірність просвердлити каблук наскрізь і тим самим безнадійно його зіпсувати.
4
Зверніть увагу: для різних типів каблук ов вам можуть знадобитися різні саморізи. Крім цього, їх кількість залежить і від розміру каблук а, і первісної якості взуття. Діаметр у їх капелюшків повинен бути таким, щоб при ходьбі вони не відчувалися. Вибирайте і правильний кут свердління, щоб не зіпсувати взуття.