Як позбутися від солей в спині.

«Відкладення солей» в хребті - це остеохондроз, який може бути викликаний безліччю причин. Саме тому перед його лікуванням слід обов'язково проконсультуватися з фахівцями.
Інструкція
1
Якщо у вас постійно виникають болі в спині, вам здається, що вона німіє, вам все важче рухатися, зверніться до невропатолога, ревматолога або остеопату за консультацією. Не виключено, що вам поставлять діагноз: остеохондроз.
2
Читайте основними чинниками виникнення та розвитку остеохондрозу. Це: - тривале фізичне перенапруження (наприклад, під час роботи в офісі або біля верстата на заводі, коли людина довго перебуває в одному і тому ж положенні); - гіподинамія (малорухливий спосіб життя); - аномалії розвитку хребта; - шкідливі звички; - ожиріння та інші хвороби, пов'язані з порушенням гормонального фону (спадкові та набуті); - постійний вплив вібрації (на заводі або під час керування автомобілем).
3
Пройдіть повне обстеження. Порадьтеся з лікарями щодо курсу лікування і строго виконуйте всі рекомендації, щоб ще сильно не запустити хворобу. Зазвичай при остеохондрозі різних відділів хребта застосовують: - медикаментозне лікування (для зняття болів, поліпшення гормонального фону, заспокійливі); - лікувальну фізкультуру (складіть спільно з лікарем ЛФК індивідуальний комплекс вправ залежно від рівня вашої фізичної підготовки і медичних показань); - різні види масажу; - вправи на спеціальних тренажерах (графік занять теж підбирається індивідуально); - фізіотерапевтичні процедури (магнітотерапія, електрофорез, лікування лазером і пр.), які призначаються лише за відсутності протипоказань.
4
З обережністю вибирайте і курси нетрадиційної медицини, що входять в сучасну практику лікування остеохондрозу. Так, наприклад, гірудотерапія (лікування п'явками) протипоказана гіпотонікам і тим, у кого погана згортання крові, а голковколювання - людям із захворюваннями серця і органів дихання.