Як визначити алергічний кашель.

Алергічний кашель нерідко виникає у весняно-літній період, коли йде активне цвітіння рослин. Однак такий кашель можуть спровокувати і будь-які інші алергени. Головне - вчасно визначити, які саме.
Інструкція
1
Якщо ви або ваші близькі не відчуваєте себе хворими, але час від часу вас мучать сильні напади сухого кашлю або кашлю з важким відділенням мокротиння, то не виключено, що це один із проявів алергії. Згадайте, чи не було у вас перед початком нападу відчуття, що вам не вистачає повітря, чи не було дихання утрудненим. Перевірте, чи не збільшилися у вас мигдалини, чи немає підвищеної температури. Якщо з усіх звичайних симптомів у вас тільки кашель , зверніться до алерголога або терапевта і здайте аналізи на алергени.
2
Зверніть увагу на свою дитину: чи не кашляє він. Адже такий кашель особливо небезпечний для дітей. Він може бути настільки сильний, що у дитини можуть початися судоми. Крім того, якщо алергічний кашель не лікувати, то з часом у малюка може розвинутися бронхіальна астма.
3
Якщо дитина кашляє переважно вночі або після сну, перевірте стан його ліжку. Можливо, у нього алергія на наповнювач подушок або на новий засіб для прання. Змініть постіль і поверніться до порошку, який ви використовували раніше.
4
Якщо кашель у вас чи у вашої дитини почався після того як ви завели домашня тварина, з вихованцем, на жаль, доведеться попрощатися. Або, порадившись з фахівцем, знайти препарат, який би допоміг нейтралізувати такий алерген, як шерсть.
5
Зробіть генеральне прибирання, ретельно пропилесосьте килими, меблі і т.д. Зачекайте кілька днів. Якщо ситуація не покращилася, зверніться до лікарів. Здайте для початку аналіз крові. Ознайомтеся з результатами. Якщо рівень еозинофілів вище 3 одиниць, то не виключено, що вам буде показано пройти тест на алергени безкоштовно.
6
Попросіть у терапевта направлення на здачу аналізу крові на імуноглобуліни (з вени). У 70% випадків показник загального IgE, що перевищує 90 одиниць, говорить про схильність до алергії. Після цього вам також можуть дати безкоштовне напрямок до алерголога для виявлення причини вашого кашлю.
Кашель - процес рефлекторного характеру на ряд подразників. Іноді це механічні, а в більшості випадків алергічні та інфекційні види подразників. Cуществует поділ на частий кашель, рідкісний кашель, слабкий кашель, сильний кашель. А також на болючий кашель, безболісний кашель, постійний кашель, періодичний кашель. Ще кашель буває сухий, а також з виділенням мокроти.
Інструкція
1
Прислухайтеся до кашлю. Зверніть увагу на безліч ознак тих чи інших захворювань, властивих даного різновиду кашлю. Зробіть попередні висновки виходячи з інформації, представленої ніже.Постоянним кашлем страждають люди з хронічними захворюваннями трахеї, глотки, а також гортані. Спостерігається він і в осіб з хронічним бронхітом. Постійний кашель буває і при порушенні кровообігу, коли кров застоюється в легенях.
2
Периодическим кашлем відрізняються завзяті курці і хворі на алкоголізм. Також такий кашель спостерігається, якщо у хворого емфізема легенів, пневмонія, бронхіальна астма та інші гострі захворювання дихальної системи.
3
Грубий кашель, що нагадує чимось собачий гавкіт, спостерігається, коли у хворого набухла слизова оболонка голосових зв'язок, а також гортані. Дуже часто такий вид кашлю присутній при ларингіті. У дітей таке спостерігається при діагнозах помилкового й істинного крупа.
4
Судорожним кашлем страждають люди, хворі на кашлюк. При цьому відбуваються кашлеві поштовхи дуже швидко наступні один за одним. Часто такий вид кашлю супроводжується блювотою.
5
Різким кашлем відрізняються люди при таких захворюваннях як пневмонія, трахеобронхіт, а також плеврит.
6
беззвучно кашлем виділяються люди з Искусcтвенная отвором в трахеї і хворі, у яких присутня параліч і руйнування голосових зв'язок.
7
покашлювання відрізняються громадяни з туберкульозом легень, а також з хронічним фарингітом.
8
Глухим слабким кашлем страждають хворі у яких присутня хронічний обструктивний бронхіт разом з легеневою емфіземою.
9
Сухим кашлем відрізняються люди з саркоїдоз, ларингітом, бронхітом, бронхіальною астмою. А також з пневмонією, трахеїтом, колагенозом, раком легенів. Спостерігається такий вид кашлю також, коли в дихальні шляхи потрапляє чужорідне тіло (хлібні крихти, наприклад).
10
Кашлем з мокротою виділяються хворі, у яких захворювання супроводжуються утворенням і подальшим відкашлюванням великої кількості скопилася в бронхах слизу. Наприклад, це може бути алергічний бронхіт, кардіальна астма, бронхоектази, абсцеси легенів та ін. Відрізняються таким кашлем і курці, особливо по утрам.Однако, пам'ятайте, що остаточний діагноз може поставити тільки кваліфікований медичний працівник. Тому, за будь-яких різновидах кашлю, зазначених вище, слід звернутися до лікаря.