Як пофарбувати стіни в різний колір. залити фундамент гараж.

Однотонні стіни виглядають досить нудно і нецікаво. Зробити кімнату яскравою і незвичайною можна за допомогою красивих малюнків, орнаменту або геометричних візерунків на стінах. Наприклад, графіті стильно виглядає не тільки на вулиці, але і в кімнаті школяра і студента.
Вам знадобиться
  • - водоемульсійна фарба;
  • - кисті;
  • - малярська стрічка.
Інструкція
1
Оригінально і незвично виглядають стіни , пофарбовані в стилі печворк. Це не найскладніша техніка розпису, тому з нею впорається навіть новачок. Підберіть потрібні колір а для фарби, їх повинно бути мінімум чотири. Бажано вибрати споріднені колір а, наприклад, - фіолетовий, бузковий, бордовий і рожевий.
2
Щоб уникнути плутанини, малярською стрічкою спочатку відзначте ті блоки, які будуть виконані в одному колір е. Зафарбуйте простір усередині малярської стрічки. Блоки можуть бути різних розмірів, головне, щоб вона гармоніювали один з одним.
3
Трохи складніший в розмітці блоків, але не менш оригінальний стиль - «Алмаз». Для цієї техніки виберіть два споріднених колір а. Довжина кожного ромба повинна бути в два рази більше ширини. Пофарбуйте всю стіну більш світлим колір ом. Коли шар фарби висохне, малярською стрічкою намітьте місце розташування ромбів.
4
Візьміть темну фарбу і накладіть шар всередині стрічки. Можете потренуватися на окремому аркуші гіпсокартону, перш ніж працювати на стіні.
5
Досить простим за технікою виконання є муаровий ажур. Вам достатньо підібрати два будь колір а. Окрасьте стіну в найсвітліший з обраних вами відтінків. Коли фарба висохне, малярською стрічкою розділіть всю стіну на смужки. Зафарбуйте більш темним колір ом потрібні ділянки. Поки фарба не висохла, гребінцем з тонкими і гострими зубцями проведіть хвилеподібними рухами по темній смузі. Повторіть ці дії, трохи змінюючи розмір і плавність хвилі.
6
Стиль «Старий замок» дуже складний у виконанні, але неймовірно гарний. Для цієї техніки вам потрібна матова фарба з зернистою поверхнею. Будуть потрібні три або чотири колір а - один або два нейтральних і два більш яскравих. Намітьте стрічкою положення блоків одного відтінку. Фарбу наносите маленьким валиком. Не чекаючи її висихання, дрантям зніміть верхній шар. Для більшого ефекту старовини можете підмалювати деталі тієї ж фарбою тільки з домішкою чорного.
Корисна порада
Великі приміщення можна пофарбувати в темні тони, маленькі - в світлі.