Як приймати рідкі амінокислоти.

Організм не засвоює білок безпосередньо. Спочатку білок повинен бути розщеплений до амінокислот, які і використовуються для синтезу і відновлення клітин. У тому числі і в м'язовій тканині. Для того щоб амінокислоти засвоювалися швидше, краще приймати їх в рідкому вигляді.
Інструкція
1
Перед тим як починати приймати рідкі амінокислоти , обов'язково порадьтеся зі своїм тренером або з фахівцями зі спортивного харчування. Вислухайте їх рекомендації і виберіть кращий комплекс. Прийом таких препаратів - це суто індивідуальна справа.
2
Зверніться в спеціалізований магазин і виберіть комплекс амінокислот. Відразу з'ясуєте, який термін придатності зазначений на етикетці. Адже навіть на складі ці препарати довго не зберігаються. А так як вам доведеться вживати їх протягом якогось часу після того як ви відкриєте банку, термін придатності повинен бути максимальним.
3
Подивіться, який рівень кислотності розчину. Занадто кислий (менше 5 pH), так само як надто лужний (понад 9 pH) може викликати подразнення шлунка. Тому краще підберіть такий комплекс препаратів, щоб склад компонентів відповідав нейтральному рівню кислотності.
4
Приймайте амінокислоти згідно з отриманими вами рекомендаціям від фахівців. Зазвичай їх рекомендується приймати за півгодини-годину до тренування в кількості 1-2 доз, зазначених виробниками. Такий же обсяг слід вжити і через 20-30 хвилин після того як ви закінчили заняття.
5
Якщо вас чекають змагання, і ви бажаєте покращити свої результати, ви можете теж, тільки після бесіди з фахівцями, приймати рідкі амінокислоти і поза тренувань (за 20-30 хвилин до або після прийому їжі).
6
Якщо вам необхідно запобігти нічний катаболізм білка, вживайте 1 вказану виробником дозу за 30 хвилин до відходу до сну. Зазвичай у такому випадку рекомендуються препарати, багаті аргініном для того щоб оптимізувати вибір гормону росту.
7
Не приймайте на добу більше 4-5 доз рідких амінокислот. Швидше наростити м'язову масу це вам не допоможе. Але ефект від їх застосування буде особливо помітний, якщо ви не будете себе обмежувати у звичній білковій їжі.
Амінокислоти є будівельним матеріалом, що входять до складу білків, які відіграють найважливішу роль в утворенні практично всіх елементів і тканин людського організму: сухожиль, волосся, шкіри, зв'язок. Найчастіше амінокислоти використовуються як спортивної добавки, сприяє побудові м'язової тканини. Щоб відновлення і зростання мускулатури проходили правильно, важливо знати, як правильно приймати амінокислоти.
Інструкція
1
Існує 3 види амінокислот: замінні - надходять в організм разом з їжею або синтезуються в самому організмі, незамінні - виробляються в організмі і надходять тільки з їжею, условнозаменімие - виробляються в організмі при необхідності з незамінних амінокислот.
2
Випускається даний препарат у формі таблеток, порошку, капсул з порошком, капсул з розчином і в рідкому вигляді. Останній краще засвоюється організмом, ніж інші, але зате він більш дорогий і вимогливий до умов зберігання.
3
За своїм внутрішнім складом найбільш актуальними є амінокислотні комплекси, що містять весь спектр замінних і незамінних амінокислот. Таких комплексів існує досить багато, і зрозуміти, який підійде саме вам, можна тільки за допомогою проб. Варто відзначити і BCAA - амінокислоти, до складу яких у вільній формі входять ізолейцин, лейцин і валін. Такі препарати рекомендується вживати відразу після тренування. Крім того, випускаються і окремі амінокислоти, приміром, глютамін, призначені вирішення конкретних завдань.
4
Добова норма амінокислот є для кожного індивідуального та прописана, як правило, на упаковці. Однак найбільш поширене кількість даного препарату - 10-30 грам в день, розділених на 3-4 прийоми.
5
Щоб амінокислоти краще засвоювалися організмом, приймайте їх за 30 хвилин до прийому їжі або протягом 30 хвилин після їжі. Крім того, вживати амінокислоти потрібно через 30 хвилин після тренування, перед сном після вечері і вранці перед сніданком.
6
Амінокислоти чудово поєднуються з різноманітними видами спортивного харчування. Але, не завжди можна вживати амінокислоти та інші добавки одночасно. Не приймайте цей препарат з гейнером, протеїном або замінниками їжі, це сприяє зниженню швидкості засвоювання амінокислот, а значить, їх прийом втрачає сенс.