Як вибрати сноуборд по росту. Як підібрати сноуборд по росту.

Якщо ви вирішили придбати власний сноуборд, то, крім його зовнішнього вигляду і якості, слід звернути увагу на такий параметр, як довжина. Насправді, довжина є головним параметром для успішного катання. Щоб знати, як правильно вибрати довжину дошки, дивіться інструкцію, наведену нижче.
Інструкція
1
При покупці сноуборда ви можете визначити довжину потрібної вам дошки декількома способами. Перший і найпростіший спосіб: приміряйте сноуборд до себе, він повинен діставати вам до носа або до верхньої губи. Зазвичай саме такий спосіб вимірювання довжини дошки пропонують продавці в спортивних магазинах. Але майте на увазі, що такий спосіб не дозволить вам ідеально розрахувати довжину, враховуючи всі тонкощі. Краще заздалегідь розрахуйте довжину дошки і прийдіть в магазин з уже готовою цифрою.
2
Перш за все, запам'ятайте: головний параметр при виборі сноуборда - це вага людини. Це пов'язано з тим, що вага людини повинен бути рівномірно розподілений по всій поверхні дошки при катанні. Довжина дошки залежно від ваги людини розраховується за формулою: 127 + 0,4 х вага - довжина дошки для женщінІ136 + 0,3 х вага - довжина дошки для чоловіків.
3
Тепер врахуйте для розрахунку і такий параметр, як зростання. Так як він мало впливає на вибір довжини дошки, але може впливати на зміщення центру ваги, додайте до отриманої цифри пару сантиметрів, якщо у вас досить струнка фігура, і, навпаки, віднімайте їх, якщо у вас є зайва вага.
4
Наступний параметр, який потрібно врахувати - розмір ноги. Він не впливатиме на вибір довжини, але впливатиме на вибір ширини сноуборду. Для того щоб правильно вибрати ширину, приміряйте дошку до своїх ніг - вони повинні нормально збожеволіти на неї. Якщо у вас дуже великий розмір ноги, то вибирайте спеціальну широку дошку, інакше у вас не вийде нормально на ній покататися.
5
Тепер залишився останній параметр - це умови, при яких ви збираєтеся кататися. Якщо ви катаєтеся в горах, то до отриманої раніше цифри додайте 6-9 см. Якщо кататися ви будете по маленьким гіркам, додавайте 1-2 см. Якщо кататися ви зібралися по схилах, які не підготовлені спеціально до катання, то додайте 2-3 см. У тому випадку, якщо кататися вам належить в парках, додавайте 3-4 см.
6
Поставтеся до вибору довжини і ширини дошки відповідально, тому що від цих параметрів безпосередньо залежить якість катання. Не піддавайтеся на провокації продавців-консультантів, які пропонують просто поміряти довжину до носа. Вдалого вам катання!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yuj88G_dL8c
Зверніть увагу
Щоб катання на сноуборді приносило задоволення, а не проблеми, важливо правильно вибрати розмір сноуборду, який безпосередньо залежить від комплектації людини. Це і буде відповідний розмір сноуборда по росту. Однак такий метод не є оптимальним, оскільки таїть в собі множетство похибок. Вибирати сноуборд виключно по зростанню людини ми вам не радимо, хоча це і найшвидший спосіб.
Корисна порада
Щоб правильно вибрати сноуборд, необхідно розв'язати для себе, як і де ви збираєтеся кататися. Фристайл (Freestyle) - виконання трюків, катання в халф-пайп (рампа зі снігу). Фрірайд (Freeride) - має на увазі катання без обмежень - просто спуск, стрибки або спуск з гори. Так само вони мають іншу геометрію. Цей стиль катання дуже не поширений. Другий важливий критерій у виборі дошки сноуборда - її ростовка. Це довжина дошки, що залежить від вашого зростання і ваги. Чим більше ріст і вага - тим довша потрібна дошка.
Кожну зиму все більше людей вирішують зайнятися сноубордингом. Катання на сноуборді - це яскраве та емоційне розвага, а також, один з кращих зимових видів спорту. Початківці спортсмени нерідко не можуть у виборі сноуборда при покупці, не знаючи, які параметри і характеристики варто враховувати, щоб підібрати для себе підходящу дошку і спорядження для неї. Про те, як вибрати сноуборд потрібного розміру, ви дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Довжину сноуборда вираховуйте, виходячи з свого зростання. Встановіть сноуборд на підлогу вертикально і подивіться, на якому рівні щодо вас знаходиться його верхній край. Сноуборд підходить вам, якщо його край досягає ваших ключиць або підборіддя.
2
Сноуборди бувають різної довжини - від 100 і до 180 см, і якщо ви - початківець сноубордист, вибирайте коротку дошку, яка не перевищує описаної вище довжини. Вона досить маневрена і дозволяє виконувати прості трюки.
3
Якщо ж ви вибираєте довгий сноуборд, довжина якого може досягати середини особи, до брів, ви повинні бути більш досвідченим спортсменом.
4
Ще більш довга дошка, що досягає чола або верхівки в вертикальному положенні, необхідна тим сноубордистам, які часто спускаються з довгих схилів на високій швидкості і входять в різкі повороти.
5
Також вибір сноуборда залежить не тільки від зростання, але і від вашої ваги. Якщо ваша маса тіла невелика, вибирайте короткі і гнучкі сноуборди. Якщо у вас середня статура, підбирайте сноуборд, довжина якого досягає проміжку між підборіддям і носом.
6
Люди великої статури, які мають велику вагу, змушені вибирати довгі і жорсткі дошки, які мають велику стійкість і будуть менше зношуватися від навантаження.
7
Якщо ви хочете збільшити швидкість катання, вибирайте сноуборд, додаючи до підходящої для вас довжині 5 см. Якщо ж ви хочете зменшити швидкість, віднімайте від довжини дошки 5 см.