Як повісити гірлянду.

Розміщення гірлянди на ялинці, стіні або іншому об'єкті тільки здається операцією, що не вимагає пояснень. Помилки в її виконанні загрожують ушкодженням гірлянди, загорянням і ураженням електричним струмом.

Інструкція
1
Прикрашаючи ялинку, дотримуйтесь наступну черговість: спочатку розвішуйте серпантин і дощик, потім іграшки, і лише після цього рівномірно обмотайте ялинку гірляндою. Якщо ялинка стоїть не в центрі приміщення, а в кутку, замість рівномірної обмотки розподіліть лампочки гірлянди так, щоб вони були в основному зосереджені на стороні, зверненої до глядачів. Бажано, щоб лампочка, розміщена на верхівці дерева, була червоною.
2
Бійтеся контакту проводів гірлянди з розміщеними на ялинці гострими предметами, незалежно від того, чи є вони електропровідними. Ніколи не наряджайте гірляндами металеві (сріблясті) штучні ялинки. Виявивши пошкодження ізоляції, негайно вимкніть живлення і обмотайте місце пошкодження кількома шарами ізоляційної стрічки. Ремонт гірлянд довіряйте виключно особам, які мають достатній для цього кваліфікацією, не допускайте його здійснення під напругою.
3
За допомогою гірлянди можна викласти на стіні гарний малюнок або напис. Грубою помилкою при цьому є використання кнопок або шпильок. Вони здатні пошкодити ізоляцію проводів. Навіть якщо при підвішуванні не проштрикується самі провідники, вони можуть бути пошкоджені в подальшому, якщо за гірлянду різко смикнути. Капелюшки кнопок, особливо металеві, також здатні пошкоджувати ізоляцію. Уникнути цього можна так: зробіть з скотча петельку, обгорнуту навколо дроти, а вже її закріпіть на стіні за допомогою кнопки або шпильки. До стеклам гірлянди кріпіть тільки скотчем.
4
Включайте гірлянду тільки після того, як вона буде розміщена. На відкритому повітрі використовуйте тільки такі гірлянди, які для цього спеціально призначені. Не розміщуйте поруч з лампочками легкозаймисті предмети і не користуйтеся гірляндами при наявності в повітрі вогненебезпечних газів і суспензій.