Як побудувати кікер.

Багато сноубордистів і лижники люблять стрибати. Але, на жаль, не в усіх містах є хороші і якісні трампліни. Тому доводиться все робити своїми руками. У тому числі і кікери - невеликі стрибкові трампліни на довгих спусках.
Інструкція
1
Для початку погляньте на схему середньостатистичного трампліна. На ній видно частину А - розгін. Він повинен бути досить крутим і добре укоченим. Щоб гарненько укотити його, всього лише скотиться по ньому натовпом лижників. Купини і ямки приберіть лопатою.
2
Частина В - стіл трампліна. На ньому і встановлюється кікер Е. Перед кикером обов'язково повинен бути пологий ділянку, щоб при заїзді на нього не відбувалося сильних ударів по ногам катається, і не була втрачена інерція, необхідна для гарного стрибка. Приділіть особливу увагу цьому моменту!
3
Частина D - транзитна, яку лижник, як правило, пролітає. Її розміри залежать від рельєфу місцевості та рівня майстерності катається. Навчальний транзит не повинен бути більше 4-7 м. Частина С призначається для приземлення. Виконайте її з достатнім ухилом, щоб набрана швидкість добре гасилась. Після ухилу обов'язково передбачте викочування - місце, на якому і слід гальмувати.
4
Для створення самого кикера з щільного снігу вирізайте лопатою снігові блоки середніх розмірів і будуйте з них фігуру потрібних розмірів і форм. При будівництві періодично ущільнюйте сніг. Якщо снігу мало використовуйте підручні матеріали - пні, гілки, каміння. Засипте все це снігом і ущільніть його.
5
Погляньте на приблизну схему кикера. Довжина частини L повинна бути не менше 2,5 метрів, висота частини Н - не менше 1 метра. Ширина А кикера - чим більше, тим краще, але не менше 1 метра. Не лінуйтеся: краще прокопати зайву годину, ніж відчувати прикрість від невдалих стрибків.
6
Радіус кикера вибирається досвідченим шляхом. Якщо розміри всього трампліна дуже великі, закруглення необхідно тільки в тому місці, де стіл переходить в кікер. Чим менше трамплін, тим більше необхідність в заокругленні кикера. Однак зайво виражений радіус кикера буде постійно закидати катається на переворот.