Як носити бандаж після операції. бандаж операція.

бандаж називають щільну пов'язку, зроблену із спеціального дихаючого матеріалу, яка фіксує суглоби або необхідний відділ хребта і застосовується для зниження навантаження на пошкоджену (травмовану) зону. Носіння і вибір бандажа вимагає дотримання певних правил, інакше весь лікувальний ефект може зійти нанівець.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря;
  • - необхідний бандаж;
  • - бавовняна білизна.
Інструкція
1
Перед вибором бандажа порадьтеся зі своїм лікуючим лікарем про його застосування. Нехай він розповість вам про необхідної моделі фіксації і часу використання бандажа.
2
Купіть бандаж в будь-якій аптеці, керуючись при цьому рекомендаціями лікаря. Зверніть увагу на те, щоб ваш бандаж добре пропускав повітря, не порушував кровообіг і не заподіював незручностей. Підбираючи бандаж, орієнтуйтеся на свій розмір. Зазвичай він залежить від обсягу талії, а його ширина від зростання оперованого або величини післяопераційного шва.
3
Переважно бандаж надягають на нижню білизну, виготовлене з натуральних тканин. Але деякі моделі бандажів можна носити на голе тіло. Перш ніж надягати бандаж, уважно ознайомтеся з інструкцією до нього: прочитайте, в якому становищі потрібно надягати бандаж, як закріплювати, з чим носити, як доглядати і т. П.
4
Час носіння бандажа залежить від ефективності основного лікування і ваших індивідуальних особливостей. Але зазвичай післяопераційний бандаж носять не більше двох місяців, інакше у вас може виникнути атрофія внутрішніх органів. Час носіння призначає лікар.
5
Не намагайтеся також затягнути на собі бандаж занадто щільно: ви серйозно перекриєте доступ кисню до ушкодженої ділянки. Якщо ви використовуєте магнітну пов'язку, чи не застосовуйте її з іншими електронними приладами в організмі. Не носіть бандаж з високими підборами - це несумісні речі. Щоб зняти навантаження з внутрішніх органів і спини, займайтеся спортом тільки в бандажі. Якщо ви відчуваєте дискомфорт при його носінні, зверніться до свого лікаря.
6
Пам'ятайте, що бандаж використовується в комплексі з основним лікуванням, він фіксує операційний шов і попереджає гематоми і набряки в місці розрізу, шліфує рубець і робить його більш естетичним. Крім того, бандаж забезпечує правильне положення внутрішніх органів і позбавляє прооперований орган від зайвого навантаження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FzsL1YiXMYQ
Післяопераційний бандаж являє собою щільну пов'язку, виготовлену зі спеціальної дихаючої тканини. Такий матеріал забезпечує надійну фіксацію певного відділу хребта або суглобів, що дозволяє зменшити навантаження на пошкоджену зону. Для вибору і носіння цього виробу потрібно дотримуватися деяких правил, в іншому випадку лікування може виявитися не настільки ефективним.

Як вибрати післяопераційний бандаж

Перш ніж придбати післяопераційний бандаж, проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем. Нехай він порадить вам, яку саме модель фіксації переважно вибрати у вашому випадку. Крім того, лікар дасть вам рекомендації щодо терміну використання цього виробу. Купити післяопераційний бандаж ви можете або в аптеці, або в спеціалізованому магазині. Обираючи таку пов'язку, важливо приділити особливу увагу хорошому пропущенню повітря. Ні в якому разі не допускається застосування бандажа, який порушує кровообіг і заподіює вам якийсь дискомфорт. Крім того, при виборі цього виробу слід орієнтуватися на свій розмір. Як правило, для цього потрібно знати обсяг своєї талії. Ширину бандажа вибирають залежно від розміру шва і зростання оперованого.

Як правильно носити післяопераційний бандаж

Такий бандаж носять в ранній період після операції і в найбільш гострий період після травми. Час його використання безпосередньо залежить і від індивідуальних особливостей вашого організму і від ефективності лікування, призначеного лікарем. Як правило, його носять не більше 2 місяців, оскільки в іншому випадку в організмі можуть виникнути незворотні процеси, які супроводжуються атрофією внутрішніх органів. Період носіння залежить не від вашого капризу або особистого вибору, це суворе призначення вашого лікуючого лікаря. Поступово ви вже зможете перейти на нерегулярне використання лікувальної пов'язки в поєднанні з невеликими фізичними нагрузкамі.В більшості випадків післяопераційний бандаж носять поверх нижньої білизни, зшитого з натурального матеріалу (наприклад, бавовняної тканини). Проте в деяких випадках лікувальну пов'язку носять на голе тіло. Перед надяганням бандажа уважно ознайомтеся з інструкцією, яка додається до цього виробу. Там буде вказано, в якому становищі потрібно надягати пов'язку, яким саме способом закріплювати, з яким одягом її слід носити, як за нею необхідно ухажівать.Крайне не рекомендується занадто щільно затягувати післяопераційний бандаж. При такому застосуванні до ушкодженої ділянки стане надходити занадто мало кисню. Застосовуючи магнітну пов'язку, не варто поєднувати її з носінням електронних приладів. Також слід пам'ятати, що післяопераційний бандаж і високі підбори не можна поєднувати. Якщо ви бажаєте зменшити навантаження на спину і внутрішні органи, займайтеся домашніми справами, пов'язаними з фізичними зусиллями, не знімаючи лікувальної пов'язки.