Як зробити вітрину. вітрини для магазину постільна білизна.

Вітрина - обличчя магазину. Вона повинна залучати покупця в магазин. Однак далеко не всі магазини можуть похвалитися оригінальною запам'ятовується візитною карткою. Тому, щоб зробити вітрину продаваної вчать у ВУЗах. Ми лише дамо деякі рекомендації по створенню вітрини.
Інструкція
1
Найкращий варіант - коли вітрина відкрита і дозволяє побачити внутрішній зал, в якому висить, варто чи лежить те, що продає магазин. Особливо ефективно така вітрина працюватиме в магазинах, розташованих на перехрестях великих потоків людей: прозоре скло дозволить побачити активність усередині магазина. У людей спрацьовує стадний інстинкт: «Тут безпечно, бо інші не бояться».
2
Складання композиції в вітрині - важлива умова її успішної роботи. Психологи виявили, що покупець кидає погляд на центральній зоні її нижній частині. Всі товари, які лежать в цій зоні розглядають у багато разів більше, ніж всю іншу вітрину. До іншим частинам вітрини можна привернути увагу біжучим рядком, миготливим світлом. Тільки цей світ повинна змінюватися плавно, щоб не дратувати відвідувачів.
3
Колір в оформленні вітрини не менш важливий, ніж її вміст. Кожен відтінок викликає в голові людини різні асоціації. Згідно з дослідженнями, найефективніші кольору для залучення уваги - холодні: від темно-фіолетового до бірюзового, а найменш ефективні червоний і рожевий колір. Колір оформлення вітрини постільної білизни або одягу повинен відповідати колірній гамі в колекції. Вибирайте найефектніші екземпляри. Для яскравих речей фон вітрини повинен бути в тій же кольоровій гамі, тільки на кілька тонів світліше.
4
Окрім самої експозиції при створенні вітрини важливо орієнтуватися на цільову групу. Якщо ваш магазин розрахований на людей з низьким достатком, то робіть вітрину яскравою, кричущої. Якщо ж ви прагнете залучити покупців з високим і середнім достатком, то перевагу віддавайте пастельним тонам і м'якому освітленню.
5
Зміна експозиції. Постійно міняйте товар, представлений на вітрині і її оформлення. Так само, як дитині швидко набридає нова машинка, жінці нічого надіти з повним шафою одягу, так і покупець поступово перестає помічати вітрину, як би майстерно вона не була оформлена. Іноді достатньо поміняти товари місцями, змінити кут освітлення і вітрина освіжить замилений погляд покупця.
Корисна порада
Неохайність вітрини, використання дешевих матеріалів може вбити навіть саму вдалу дизайнерську задумку.