Як задавати питання нареченому на викуп. Як зустрічати молодих після загсу.

День весілля настав. Вимиті і прикрашені машини, замовлений ресторан, зібралися друзі, наречений і наречена при повному параді. Можна їхати в ЗАГС, але перед цим майбутньому чоловікові належить пройти останнє, вирішальне випробування - викуп нареченої. Як подружкам підготувати це непросте випробування?
Вам знадобиться
 • - ватман;
 • - кольорові маркери;
 • - скотч;
 • - повітряні кулі;
 • - нитки;
 • - 3 ключа;
 • - фотографії;
 • - кольоровий папір;
 • - ножиці;
 • - піднос;
 • - пакет.
Інструкція
1
Починаючи готувати сценарій викупу, дізнайтеся характер жениха. Хтось радісно і безтурботно зможе танцювати на тазі, співати під гітару і кричати на весь під'їзд про любов до нареченої, а комусь такі завдання можуть здатися занадто екстремальними. Сумно, якщо викуп буде затьмарений почуттям ніяковості і відмовою нареченого виконувати завдання. Узгодьте з майбутньою дружиною питання для викупу.
2
Вигадуйте питання на кмітливість, намагайтеся, щоб вони були з гумором. Можна, наприклад, запитати про місце розташування родимки на обличчі нареченої, якої насправді нет.Но задавайте занадто простих або занадто складних питань. Пам'ятайте, що наречений приїде не один, тому постарайтеся, щоб у вашому сценарії була задіяна вся «свита» нареченого. Нагадуйте друзям про необхідність допомоги нареченому при проходженні випробувань.
3
Якщо майбутній чоловік вміє грати на якомусь музичному інструменті, задійте це вміння в викупі . Запропонуйте, наприклад, виконати серенаду для нареченої. Інструмент приготуйте заздалегідь. Також загодя подбайте про музичному супроводі для танцювального конкурсу в сценарії викупу. Наприклад, попросіть нареченого і його друзів виконати танець маленьких каченят.
4
Запропонуйте з'ясувати, наскільки добре наречений знає свою майбутню дружину. Для цього підготуйте плакат з цифрами, значущими для нареченої. Це можуть бути дати народження, знайомства, цифри, що означають розмір одягу, взуття, кільця, номера будинку, квартири, транспорту і т.д. Оформіть плакат, наприклад у вигляді квітки, на кожній пелюстці якого написана цифра.
5
Задіюйте сходи в під'їзді, за якими майбутній чоловік буде підніматися в квартиру. Виріжте з паперу сердечка, приклейте їх на сходинки сходів і запропонуйте нареченому, наступаючи на сердечка, ласкаво називати наречену. Як варіант - називати різні зменшувально-пестливі форми її імені. Не так-то просто придумати улюбленої стільки імен. Або попросіть нареченого сказати, як він буде допомагати своїй майбутній дружині в домашніх справах. Кожна сходинка - одна справа. Також можна запропонувати називати причини, з яких майбутній чоловік одружується, ступаючи на кожну сходинку.
6
Обіграйте вхід в квартиру нареченої. Ключ від квартири сховайте в повітряних кулях - нехай наречений вгадає, в якому саме кулі захований потрібний ключ. Якщо помиляється, повинен заплатити штраф, суму якого напишіть заздалегідь на кулях маркером. Також можна ховати ключ в одному з трьох склянок з непрозорими напоями, наприклад, з соком різних кольорів. Попросіть друзів нареченого допомогти випити напій, щоб дізнатися, чи там ключ. Або запропонуйте майбутньому чоловікові подзвонити у двері п'ятою. Звичайно ж, друзі допоможуть у цьому завданні.
7
В квартирі наклейте на стіну кілька дитячих фотографій, на одній з яких зображена наречена. Запитайте нареченого, на який саме. У випадку помилки попросіть майбутнього чоловіка заплатити штраф і повторити спробу. В якості штрафу можна використовувати не тільки гроші, але і солодощі для подружок нареченої. Або попросіть виконати якесь штрафне завдання.
8
Якщо у вас гарна пам'ять, задавайте питання у віршах. Їх нескладно знайти або вигадати самостійно, а виглядати такий викуп буде набагато більш святково і цікаво. Жартуєте, посміхайтеся, згладжуйте ніяковості. Пам'ятайте, що наречений хвилюється, і будьте поблажливі. Не вимагайте відповіді на питання у що б то не стало, краще призначте штрафне завдання або дозвольте відкупитися.
Зверніть увагу
Часто використовують завдання для викупу, в якому нареченому пропонують три склянки з водою. В одному вода з перцем, в іншому - з сіллю, в третьому - з цукром. Наречений повинен випити і відповісти, яка ж належить їм з майбутньою дружиною життя - гірка, солона або солодка. Не проводьте подібних конкурсів на викуп. Пам'ятайте, що нареченому належить церемонія в РАГСі і святкування в ресторані. Проблеми зі шлунком йому ні до чого.
Корисна порада
Заздалегідь приготуйте піднос, на який запропонуйте класти гроші; і пакет, в який потім заберете гроші, цукерки, вино, загалом все, чим буде відкуповуватися наречений.
Викуп нареченої - один з найбільш видовищних і веселих елементів сценарію весілля. Історія появи цієї традиції сягає своїм корінням в далеке минуле. Її сенс - не просто позбавити гостей, а довести, що наречений гідний нареченої, що заради неї він готовий подолати всі труднощі, заплатити викуп, показати свою силу, розум і кмітливість. Наречену не віддають нареченому доти, поки він не відгадає загадки подружок або не обдарувала присутніх цукерками, монетами і шампанським. Те, яким буде викуп, залежить від фантазії свідка і нареченої.
Інструкція
1
Для початку подумайте про те, яким би ви хотіли зробити викуп. Для його проведення зовсім не обов'язково використовувати стандартний сценарій, який використовується на багатьох весіллях. Придумайте його самостійно за допомогою своїх подружок і свідка. Зробіть що-небудь незвичайне, що на довгі роки запам'ятається вашому майбутньому чоловікові і всім гостям.
2
Почніть підготовляти викуп з вибору конкурсів, невеликих завдань і придумування віршиків про нареченого і наречену. Не забувайте, що завданням викупу є не пограбувати свідка і нареченого , а влаштувати театралізовану виставу. Тому при складанні сценарію необхідно приділити величезну увагу пісням, танцям, сценкам, костюмам і зробити багато святкових декорацій.
3
Гарненько розрахуйте приблизний час, потрібний на проходження нареченим кожного випробування, а так же про всяк випадок вирішите, якими з конкурсів можна буде пожертвувати, якщо у вас не вийде укластися у відведений час.
4
При виборі конкурсів обов'язково подумайте про нареченого. Всі вони повинні враховувати те, чи зможе ваш звужений виконати те чи інше завдання, інакше можна зіпсувати весь урочистий момент, а в ЗАГС молодий наречений приїде утомлений як морально, так і фізично.
5
Уявіть, як ваш улюблений чоловік буде себе почувати і виглядати при їх виконанні. Не вмикайте в сценарій складні конкурси із застосуванням води, борошна або інших сипучих продуктів, так як наречений може забруднитися і залишитися брудним.
6
Заздалегідь обговоріть з коханим всі конкурси, щоб надалі він зміг гідно пройти всі випробування. Допоможіть йому підготувати все необхідне для викупу, напишіть йому список речей, які будуть потрібні для проходження випробувань. З їх допомогою жених зможе відкупитися за неправильно виконане завдання.
7
Включайте в викуп питання, які не змусять молоду людину довго думати і він зможе з легкістю дати на них правильну відповідь.
Корисна порада
Викуп не повинен тривати більше тридцяти сорока хвилин. Підготуйте конкурси, які не вимагають багато часу на для їх виконання.