Як навчитися плести дракончика. Як навчитися робити косички дракончик.

Спочатку плетіння косичок зародилося в африканців. Коси були схожі на тонкі джгутики, скручені в невигадливі візерунки. З часом такий тип укладання поширився по всьому світу і знайшов шанувальників різного віку.
Вам знадобиться
  • - Гребінець,
  • - гумки,
  • - лак,
  • - мус або пінка для волосся;
  • - шпильки, банти.
Інструкція
1
Розчешіть волосся, щоб уникнути сплутування і вузликів.
2
Нанесіть мус або пінку, але не переборщіть, тому це робиться, щоб волосся стали слухняними. Це полегшить плетіння.
3
Зачешіть волосся назад і проведіть два косих проділу до верхівки.
4
Великими пальцями обох рук підхопите волосся верхньої частини голови, укладені між проділами.
5
Вийшла хвіст розділіть на три рівні по товщині прядки. Починайте заплітати звичайну косу. Покладіть ліву пасмо волосся зверху центральною. Зафіксувавши лівою рукою першого плетіння, правою рукою підхопите пасмо вільних волосся над правим вухом. Вона повинна бути тонше робочих пасом. З'єднайте її з правого пасмом і покладіть зверху центральною.
6
Так само вплітає в косу вільні волосся над лівим вухом. Продовжуйте підхоплювати нові прядки волосся по черзі то ліворуч, то праворуч, вплітаючи в косу.
7
Коли вільних волосся не залишиться, решту волосся плетіть простий косою. Можете не доплетать косу, а забрати все волосся у хвіст і зав'язати гумкою або красивим бантом.
8
Для того щоб коса довше трималася, зафіксуйте її лаком.
9
Для плетіння коси подвійним дракончиком зробіть за допомогою гребінця рівний проділ від лінії чола до потилиці, щоб волосся порівну розділилися на дві частини.
10
Так само як і при плетінні одного дракончика , необхідно по черзі захоплювати прядки волосся спочатку з одного боку, а потім з іншого.
11
Закінчивши плетення, закріпіть коси або хвостики гумками.
Корисна порада
Купуйте красиві маленькі крабики, шпильки або невидимки, щоб надати косам святковий вигляд.