Як відучити немовляти від рук.

Багато батьків постійно няньчать і заколисують свого немовляти, якщо він починає вередувати. Надалі з'являється ряд проблем. Відучити малюка від рук не так легко. З часом дитина розуміє, що за допомогою крику і плачу він домагається свого. Необхідно відучувати від такої звички.
Інструкція
1
Дайте відчути дитині його режим дня. Виділіть певний час для спільного проведення часу та ігор. В інший період, якщо малюк починає показувати свої примхи, змушуючи батьків брати його на рук і, потрібно дати дитині зрозуміти, що поки мати зайнята справами і не може підійти до нього. Головне - не піддатися на дитячі капризи.
2
володіють великим терпінням. Ваше чадо, відчувши, що сльозами результату не доб'ється, починає діяти більш самостійно. Малюк навчиться грати без допомоги матері і батька. Якщо не виходить відучити дитину від рук, то зверніться до допомоги дитячого психолога.
3
Грайте з малюком, наприклад, на дивані або килимку. Якщо мама потурає всім його капризам, то приручити до самостійної гри буде складно. Батьки, які прийняли тверде рішення відучити своє дитя від заколисування на рук ах, повинні укладати його спати завчасно. Засинаючи на своєму місці, немовля стане спокійніше, перестане багато плакати і влаштовувати істерики.
4
Привчайте ваше чадо засипати в ліжечку, а не на рук ах. Створіть для вашої дитини комфортні і затишні умови для спокійного сну. Якщо малюк спить в денний час, то завішувати вікна шторами, а вночі вимикайте світло. Звикаючи до темряви, немовля буде розуміти, що прийшов час спати. В неосвітленій кімнаті він заспокоїться набагато швидше.
5
Купайте дитини перед сном, робіть спеціальний масаж, використовуючи дитячий крем або масло, це допоможе йому швидко заснути і заспокоїтися. Спробуйте почитати малюку що-небудь вголос, поки він лежить поруч з вами. Такий спосіб підходить для дітей, які не влаштовують нічних примх. Після того як немовля засне, його необхідно перенести в дитячу коляску або ліжечко, інакше у малюка виникне бажання постійно спати з мамою і татом.