Як вимити хну.

Якщо ви вирішили змінити відтінок волосся за допомогою хни, то пам'ятайте, що поміняти колір згодом буде проблематично. Натуральні барвники проникають під лусочки волосків, і якщо ви вирішите перефарбувати волосся, то кінцевий відтінок може вийти непередбачуваним.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - рослинна олія (звичайне оливкова або реп'яхову);
  • - шампунь;
  • - поліетиленова шапочка;
  • - рушник.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно домогтися розкриття лусочок волосся, щоб потім вимити з них фарбу. Ви можете використовувати гарячу воду - потримайте локони в тазику з гарячою водою кілька хвилин. Таким же дією володіє спирт - нанесіть його на волосся, розподіліть по всій поверхні голови, прикрийте голову поліетиленовою шапочкою і залиште компрес на п'ять хвилин.
2
Зніміть шапочку і змастіть волосся маслом, не змиваючи спирт. Просочивши всі пасма маслом, надіньте шапочку і утеплите голову, намотавши зверху рушник або теплий шарф. Походіть так півгодини, потім вимийте голову, застосовуючи шампунь. Можливо, вам доведеться повторити процедуру кілька разів, поки хна остаточно не змиється.
3
Якщо стандартна процедура змивки не привела до бажаного результату, то спробуйте зробити очищаючі маски. Розведіть сухі дріжджі в невеликій кількості води, додайте до суміші трохи цукру і нанесіть склад на волосся. Прикрийте голову поліетиленом і замотайте зверху шарфом - через півгодини вимийте зі звичайним шампунем. Якщо ви будете робити таку маску щодня протягом однієї або двох тижнів, то фарба поступово зійде і відновиться ваш природний колір волосся.
4
Компреси з оцту також можуть допомогти позбавитися від рудого відтінку. Розчиніть у літрі води ложку столового оцту і потримайте в цьому розчині волосся близько десяти хвилин. Потім промийте волосся з шампунем і нанесіть на них бальзам-кондиціонер. Якщо одного разу недостатньо, то повторіть процедуру через день.
5
Очистити шевелюру від хни допоможе господарське мило. Вимийте їм волосся - лужні компоненти розкриють лусочки волосся, а вода вимиє з них фарбу. Після такого миття голови слід обов'язково відновити баланс шкіри і волосся - використовуйте будь-яку поживну маску.
6
Зробити колір трохи слабше допоможе маска з сметани. Кислим сметаною змастіть волосся, розподіліть її по всіх пасмам і залиште на 1:00. Після закінчення цього часу вимийте голову.