Як приховати живіт.

Людей з ідеальною фігурою одиниці, а задоволених своєю зовнішністю і того менше. Комусь не подобається його ніс, комусь - товсті руки, хтось намагається приховати стегна або животик. На щастя, сучасна мода дає нам в руки всі інструменти, щоб підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки, часто уявні.
Інструкція
1
Найбільше від виступаючого животика страждають жінки з фігурою «яблучко». Причому і «яблучка» можуть бути різні. Перший тип: талія, плечі і груди повні, стегна щодо стрункі. Другий тип: все, крім живота витончене і струнке.
2
Одяг. Весь одяг має зорово подовжувати силует. Підберіть для повсякденного носіння джинси або брюки з кльошем від стегна з посадкою по талії, не надягайте обтягуючі брюки, лосини - ви ризикуєте виглядати як вагітна. Варто уникати створення кордонів одягу між тонкої і товстої частиною тіла. Наприклад, надягати бриджі. Витончено виглядатиме туніка з V-подібним вирізом. Цим ви вб'єте відразу двох зайців: приховаєте животик і відволічете увагу від нього, підкресливши свою красиву груди. А ось болеро, які зараз шалено популярно надягати не варто: воно підкреслить і животик і руки. Піджак або кардіган вибирайте довжиною до середини стегна. Спідницю до середини коліна. Якщо ваші ніжки бездоганно стрункі, то можете собі дозволити обтягуючі джинси під піджак або туніку.
3
Чомусь багато незаслужено забувають про сукні. А дарма. Надіньте сукню в підлогу з струмуючого атласу, розкльошені від грудей з V-подібним вирізом декольте, візьміть в руки клатч і взуйтеся в босоніжки. Ви побачите, як на вас будуть реагувати інші люди, адже перед ними постане красива стильна жінка.
4
Аксесуари. Що стосується взуття, то перевагу слід віддати туфлям на високих підборах або на платформі. Забудьте про великі сумки, які вам додадуть деяку неохайність і грузность. Вибирайте сумки середнього розміру суворої геометричної форми.
5
Білизна. Коригуюча білизна може візуально зменшити вас на кілька розмірів. Зараз є корсети, які йдуть від грудей до середини стегна. Доповнивши корсет утягивающими шортиками і правильно підібраним бюстгальтером, ви станете набагато привабливішою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=36w3bepveHY