Як мити пилосос.

Для ефективної і довговічної роботи пилососа необхідно постійно доглядати за ним, очищаючи після кожного прибирання. Щоб пилосос добре справлявся зі своїми обов'язками, важливо робити це правильно.
Інструкція
1
Перед чищенням пилососа ретельно захистите себе від пилу, надівши фартух, робочі рукавички. Зволожите повітря навколо пилососа , розбризкавши воду з пульверизатора. Це буде перешкоджати заковтування вами піднялася в повітря пилу. Вимкніть пилосос від мережі живлення. Протріть його зовні.
2
Дістаньте пилозбірник з пилососа . Одноразовий викинете відразу ж (його не можна використовувати двічі ні в якому разі) і замініть новим. Паперовий пилозбірник досить міняти один раз в місяць. Багаторазовий мішок зроблений з тканини, так що його можна періодично чистити і прати. Спочатку ретельно витрусити весь вміст, помістивши пилозбірник в поліетиленовий або сміттєвий пакет отвором вниз.
3
Поперіть мішок з милом, висушіть, помістіть його назад в пилосос. Не чекайте повного заповнення багаторазового пилозбірника, якомога частіше мийте його. Накопичилася пил перешкоджає вільному проходженню очищеного повітря, що може призвести до перегріву і поломки мотора.
4
Якщо у вас пилосос з контейнером (циклонний пилосос), дістаньте його, витрусити сміття, помийте, висушіть і поставте контейнер назад в пилосос. Використовуйте інший спосіб. Налийте воду прямо в фільтр. Почекайте деякий час, поки вся пил не перетвориться в кашку. Тепер викиньте бруд і промийте всі деталі пилососа як звичайно.
5
Пилосос з водяним фільтром потрібно очищати після кожного прибирання. Для цього злийте брудну воду і добре промийте контейнер фільтра. Чим чистіше фільтр, тим чистіше повітря в приміщенні.
6
Для очищення миючого пилососа опустіть у відро з чистою водою шланг з насадкою і включіть прилад на 5-10 хвилин. Таким чином він промивається. Після цього відкрийте кришку пилососа і злийте брудну воду. Просушіть ємність.
7
Слідкуйте за чистотою щітки пилососа . Після кожного прибирання очищайте щітку від волосся, вовни, ниток. Все це часто намотується на коліщатка по ходу обертання і гальмує роботу пилососа , перегріваючи мотор.