Як замінити головний циліндр зчеплення. Як поміняти головний циліндр зчеплення.

Неправильна робота гідроприводу зчеплення транспортного засобу викликає неефективність його експлуатації. В цьому випадку слід перевірити роботу головного циліндра. У разі виявлення його пошкодження, витоку рідини з нього, деталь слід замінити. Крім цього, велику (можна сказати головну) роль відіграє правильна прокачка гідроприводу зчеплення.
Вам знадобиться
  • - ключ на 13 (головка з подовжувачем);
  • - ключ на 8;
  • - шланг для прокачування;
  • - гальмівна рідина типу DOT- 4;
  • - ємність для зливу (0,5 л);
  • - викрутка;
  • - гумова груша.
Інструкція
1
Встановіть транспортний засіб на рівну поверхню. Увімкніть першу передачу, натягніть стоянкове гальмо, заблокуйте задні і передні колеса. Приготуйте інструменти для демонтажу і монтажу головного циліндра зчеплення .
2
Візьміть гумову грушу і відкачайте рідину з бачка зчеплення . Зазвичай використовується звичайна гальмівна рідина типу DOT-4. Якщо гумової груші немає, візьміть невелику ємність 0,5-1 л (можна використовувати обрізану чисту пластикову пляшку), звільніть хомут гумового шланга, що йде від бачка до головного циліндру зчеплення .
3
Зніміть розширювальний бачок або приберіть його в сторону. Для цього від'єднайте ремінь його кріплення.
4
Візьміть ключ на 10 і від'єднайте металевий трубопровід від головного циліндра зчеплення . Витягніть його і відведіть в сторону.
5
Ослабьте хомут шланга головного циліндра приводу зчеплення і зніміть його. Візьміть ключ на 13 і відкрутите дві гайки, якими головний циліндр зчеплення кріпиться до корпусу автомобіля, і зніміть його.
6
Візьміть новий головний циліндр приводу зчеплення і огляньте його. На ньому неповинно бути тріщин і пошкоджень, штуцер кріплення шланга повинен бути цілим (без тріщин, сколів) і сидіти в гнізді циліндра щільно. В іншому випадку, замініть його гумові ущільнювачі, інакше рідина буде просочуватися, і робота зчеплення буде неефективною. Встановіть новий головний циліндр в зворотному порядку.
7
Запросіть помічника, щоб прокачати гідропривід зчеплення . Для цього використовуйте ключ на 8, гальмівну рідину типу DOT-4, шланг для прокачування і ємність для зливу рідини.
8
Залийте гальмівну рідину в бачок зчеплення по нижньому рівню кромки заливної горловини. Візьміть шланг для прокачування і надіньте його на штуцер, який використовується для прокачки гідроприводу зчеплення . Помічник повинен натиснути на педаль зчеплення 3 рази і утримувати її натиснутою. Це потрібно робити різко, з інтервалом в 2-3 с.
9
Опустіть вільний кінець шланга для прокачування в ємність з рідиною. Відкрутіть штуцер для прокачування на 3/4 обороту. З нього в ємність почне виходити рідина з повітрям у вигляді пухирців. Як тільки витікання рідини припиниться, закрутіть штуцер і відпустіть педаль зчеплення . Робіть це до тих пір, поки в рідини не залишиться повітря.
10
Долийте потім гальмівну рідину в бачок по нижню кромку наливної горловини. Закрутіть кришку бачка приводу зчеплення .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZcD-QYJU96I
Зверніть увагу
Не можна допускати падіння рівня рідини в бачку гідроприводу зчеплення нижче 1 см від його дна, щоб повітря не потрапив в систему зчеплення.
Робочий циліндр зчеплення підлягає зняттю і заміні, якщо спостерігається текти робочої рідини або відбувається неповне виключення зчеплення. Всі ці неполадки є легко помітними і швидко усуваються.
Інструкція
1
Приготуйте набір гайкових ключів і окремий ключ, призначений для гайок, які кріплять трубопровід. Після це за допомогою інструменту відкрутіть гайку, яка кріпить трубопровід до перехідника, розташованому на робочому циліндр е. Акуратно притримуйте другим ключем перехідник, щоб виключити його проворачивание.
2
Злегка стисніть лапки хомута пассатижами, щоб послабити кріплення. Після цього пересуньте його вздовж шланга. В цей час від'єднайте шланг від бачка. З секції для гідроприводу, який відповідає за вимкнення зчеплення, вилийте рідину в заздалегідь приготовлену каністру або будь-яку іншу ємність. Пам'ятайте, що бачок є загальним для головних циліндр ов і має перегородку для кожної з гідросистем.
3
Відкрутіть штуцер і обережно відведіть шланг трохи в сторону. Уважно стежте за тим, щоб не втратити мідні ущільнювальні шайби, які встановлені на наконечнику шланга з обох кінців. Заодно огляньте їх на предмет пошкодження та деформації. При необхідності проведіть їх заміну.
4
Знайдіть в салоні під панеллю приладів пружинний фіксатор, який служить для штовхача головного циліндр а, і акуратно вийміть його. Слідкуйте за тим, щоб не втратити гумове кільце і хвилясту пружинну шайбу. Після цього відкрутіть гайки, що кріплять головний циліндр до кузова автомобіля і обережно зніміть його. Огляньте фланець циліндр а, на якому знаходиться ущільнювальна прокладка, при необхідності замініть її.
5
Встановіть новий головний циліндр в зворотному порядку. Приєднаєте все шланги і трубки. Пам'ятайте, що перед установкою ретельно перевірте всі деталі на предмет зносу або пошкодження. Після цього долийте рідину в бачок і видаліть повітря з системи гідроприводу. Потім проведіть опробування роботи зчеплення.