Як зробити чорні очі. Як нафарбувати очі Як у кішки.

Чорні очі виразні за самою своєю природою, і не вимагають серйозного макіяжу. Але якщо ваші очі іншого кольору, а ви бажаєте володіти магнетичним поглядом чорноокої Шахрезада? Зовсім не обов'язково купувати для цього чорні лінзи. Є деякі секрети «бойової розмальовки», які зроблять ваші очі темніше.
Вам знадобиться
  • Тон для обличчя
  • Олівець для брів
  • Рідка підводка для очей або м'який контур з аплікатором
  • Тіні
  • Туш для вій .
Інструкція
1
Зробіть макіяж в арабському стилі або під «жінку-вамп» - він робить акцент на чорні очі. Основа такого макіяжу - це рівний колір обличчя. На тлі злегка мерехтливої шкіри світлого тону «очі Шахрезада» виглядатимуть особливо ефектно. Не забудьте підкреслити лінію брів, щоб посилити ефект від ваших загадкових очей. Вона повинна бути чіткою і злегка подовженою і до перенісся, і до скронь.
2
Підведіть очі. Це найвідповідальніша частина макіяжу для чорних очей. Можете скористатися рідким підведенням вугільного кольору або м'яким контурним олівцем. • Повіки по лінії вій обведіть зверху і знизу так, щоб очі придбали мигдалевидну форму («котячий пращури). Лінія рідкої підводки не повинна бути занадто жирної. • За допомогою м'якого контуру можна зробити «димчасті» оченята. Для цього аплікатором акуратно розтушуйте лінію підводки. Димчасті очі виходять при плавному переході тонів від чорного до сірого.
3
Підберіть тіні залежно від натурального кольору очей, волосся і шкіри. Для отримання ефекту чорних очей: • темноокий жінкам найкраще підійдуть кольору шоколаду і оливок, кремовий бежевий, карамельний. Такий макіяж буде виглядати більш натурально. • яснооким дамам - золотисті, бузкові, фіолетові, зелені, сірі тони. Це виразний відтінки, які зроблять ваш образ більш гламурним. • Смаглявим красуням - оливково-коричневі, а светлокожим - блакитні, зелені та сірі тіні. • Використовуйте тіні однієї кольорової гами! Темні очі чарующе заблищать, якщо тіні мають ефект сяйва.
4
Густо нанесіть широким пензликом більш світлий тон на внутрішній куточок століття. Плавно переходите на більш темні тони у напрямку до зовнішнього краю. Тіні повинні лягти на всю верхню повіку до брови і під нижніми віями.
5
Пофарбуйте верхні вії двома-трьома шарами вугільно-чорної туші. Для нижніх вій достатньо одного шару. Якщо ви виберіть темно-коричневу туш, то вона зробить ваш образ більш м'яким і кокетливим. Це завершальний акорд - ви зробили собі чорні очі. Натуральна темна райдужка стала виглядати майже чорної, а ясноока красуня справить візуальний ефект темноокі діви.
Корисна порада
При створенні ефекту чорних очей не забувайте головне правило макіяжу. Світлі відтінки завжди візуально збільшують ваші очі, а більш темні, навпаки, зменшують їх.