Як зв'язати пінетки-машинки. в'язати пінетки для новонароджених.

В очікуванні малюка так приємно що-небудь в'язати або шити, уявляючи, як мило будуть в цій одежинці виглядати маленькі ніжки або ручки. Для хлопчика, наприклад, можна зв'язати пінетки у вигляді машинок.
Вам знадобиться
  • - пряжа декількох кольорів;
  • - спиці;
  • - гачок;
  • - два гудзики.
Інструкція
1
Наберіть на спиці 40 петель (якщо нитки товсті, зменшите кількість петель) і зв'яжіть підошву. Перший і другий ряд в'яжіть лицьовими петлями. Починаючи з 3-го ряду, додавайте в кожному другому ряду по дві петлі в середині і по одній по краях (всього 4 рази). Щоб додати нову петлю, перекрутите перетяжку між петлями і вивяжіте з неї нову.
2
Десятий, одинадцятий і дванадцятий ряди в'яжіть лицьовими петлями. Тепер у вас на спицях 56 петель. Розділіть в'язання на три частини, залишивши з боків по 23 петлі, а в центрі 10 петель і в'яжіть середину, також, як в'яжеться п'ята у носка. Тобто за схемою: 1 кромочная, 21 лицьова, 2 разом лицьовою, 8 лицьових, 2 разом лицьових.
3
Розверніться і продовжите: 1 кромочная, 8 лицьових, 2 разом зворотньої, потім поверніть на лицьову сторону, знову пров'яжіть середину і т.д. Запам'ятайте, ви в'яжіть тільки середину, зберігаючи її розмір, а бічні частини будуть поступово зменшуватися. Щоб доріжки куточки пінеток були рівними, 2 петлі разом пров'язуйте на лицьовій стороні лицьової петлею, а на виворітного - виворітного.
4
В'яжіть таким чином, поки на бічних частинах не залишиться по 13 петель (всього 36 петель, 10 в середині і по 13 з боків). Залиште поки в спокої бічні сторони і нав'яжіть в центрі віконце білими нитками. Пров'яжіть кілька рядів, потім скоротіть так, щоб в середині залишилося 6 петель.
5
Продовжіть в'язання основною ниткою, щоб зв'язати верх пінеток. Бічні частини в'яжіть за наявними петлям, потім наберіть петлі на бічній частині вікна, зачепивши нитки, продовжите в'язати по верхніх петель вікна, потім наберіть 7 петель на іншій бічній частині і закінчите ряд на бічній частині пінетки . Таким чином в'яжіть 10 рядів.
6
Закрийте петлі і обірвіть нитку, залишивши 30-50 см для зшивання. Всуньте нитку в голку з товстим вушком і зшийте пінетки трикотажним швом.
7
Візьміть гачок і зв'яжіть колеса. Для цього наберіть ланцюжок з 5 повітряних петель, замкніть в кільце і пров'яжіть перший ряд - з кожної петлі пров'язуйте два стовпчики. Двох або трьох таких рядів буде достатньо, можете в'язати кожен ряд нитками іншого кольору.
8
Пришийте колеса до пінетки-машинкам. Вишийте двірники на склі, решітку, пришийте фари-гудзики. В'язані пінетки у вигляді машинок готові і чекають маленького господаря!