Як вилікувати зоровий нерв.

Найбільш поширеними захворюваннями зорового нерва є неврити, які супроводжуються запаленням і при відсутності правильного лікування ведуть до атрофії нерва і втрати зору. Всі порушення роботи нервів, контролюючих процеси зору, дуже небезпечні і вимагають негайного лікування.
Інструкція
1
Якщо у вас виникли підозри на неврит або інші дистрофічні порушення в зоровому нерві, то відразу ж зверніться за лікарською допомогою. Тільки досвідчений офтальмолог може призначити вам відповідні препарати. Не варто займатися самолікуванням, тому що це може призвести до дуже плачевних результатів.
2
Існують також і прості рекомендації, які допоможуть вам прискорити процес лікування і зробити його більш ефективним. До таких методів відноситься, наприклад, лікувальна гімнастика для очей. Підніміть погляд вгору, а потім опустіть прямо вниз. Повторіть процедуру три рази, після чого на кілька секунд закрийте очі і постарайтеся їх розслабити. Повторіть вправу 6-10 разів.
3
Відведіть погляд вліво, а потім вправо і так три рази. Після цього закрийте очі, а потім знову повторіть вправу 6-7 разів.
4
Подивіться на кінчик носа, а потім відведіть погляд у далечінь - таку вправу допоможе вам фокусувати погляд. Проробіть цю вправу 4-6 разів.
5
Протягом декількох секунд пильно дивіться прямо перед собою, намагаючись при цьому не моргати.
6
Тримайте олівець на рівні очей. Тепер починайте наближати його до носа, не зводячи очей від його кінчика. Потім повільно відведіть олівець тому. Повторіть вправу 3-5 разів.
7
Перегляньте свій раціон і включіть в нього продукти, які зміцнюють очний нерв. До них відноситься цибуля, часник, горобина, морська капуста, лісова суниця, соя, гречана каша, апельсини, кукурудза, вишні, плоди глоду. Значним ефектом володіє і свіжа морквина. З неї можна робити пюре, яке потрібно заправляти медом або рослинним маслом. Корисний також і свіжовичавлений морквяний сік, в який потрібно додати трохи меду. Крім того, при порушенні роботи зорового нерва потрібно їсти буряк в сирому або вареному вигляді, але обов'язково натщесерце.
8
не перевтомлюватися очі і постійно стежте за їх станом. Якщо відчули печіння, сухість або біль в очах під час роботи, наприклад, на комп'ютері, то обов'язково відірвіться від роботи або екрану і закрийте їх на кілька хвилин.