Як вилікувати забій пальця. забій пальця ноги.

Удари пальців відносяться до травм опорно-рухового апарату. Незалежно від ступеня тяжкості, вони викликають значний дискомфорт. Тому в разі виникнення такої травми слід негайно приступити до її лікування.
Інструкція
1
забоями зазвичай називають механічне пошкодження тканин без порушення цілісності шкіри. Одні з них небезпечні для життя, інші - ні. Удари пальців відносяться до других. Симптоми їх такі: у хворого в місці травми виникає біль, з'являється припухлість, іноді синець. При сильному натисканні можлива різка біль. У деяких випадках, особливо при ударі по нігтьової пластини, хворий може втратити ніготь.
2
У всіх випадках після забиття потрібно піддати місце травми впливу холоду і стягнути палець тугою пов'язкою. Якщо ви забилися на вулиці взимку, можна скористатися для охолодження снігом. При відкритих ударах з невеликою ранкою сніг прикладати не можна, а слід дійти до будинку, щоб прикласти лід з холодильника.
3
На наступний день Розв'яжіть пов'язку і промажте забите місце засобом «Арніка». Це мазь на основі трав, яка загоює ранки і пом'якшує удари. Надалі травмоване місце рекомендується зігріти і не допускати його переохолодження.
4
В якості народного кошти при ударах можуть використовуватися листя подорожника. Вони ростуть практично повсюдно на узбіччях доріг. Тому якщо травма трапилася в літній період, зверніть увагу на середнього розміру листя, що ростуть уздовж незапиленной дороги. Потім видавіть свіжий сік з листя і прикладіть до хворого місця. Кілька таких процедур полегшать біль у пальці.
5
У домашніх умовах можна скористатися іншим народним засобом - бодягою болотної. Для цього в аптеці придбайте порошок цієї рослини і розведіть його у воді. Після цього прикладіть кашкоподібного масу з бодяги до хворого місця. Повторюйте процедуру двічі на день, поки на місці удару не спадатиме синяк.
6
Незалежно від того, наскільки сильно у вас травмований палець, обов'язково зверніться до лікаря, оскільки забій пальця легко сплутати з тріщиною або переломом кістки. Тому на другий день після забиття обов'язково зробіть рентгенівський знімок пальця для більш точного визначення характеру травми.