Як завантажити своє фото на аватар.

Аватар в соціальній мережі є дуже важливим, т.к. характеризує свого господаря з багатьох сторін. Правильно зроблений або підібраний аватар здатний розповісти про людину більше, ніж той може про себе написати. Саме тому до його створення потрібно підходити дуже уважно. Якщо у вас вже є підходяща фотографія, завантажити її на свою сторінку не важко. Як саме це зробити?
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Вконтакте. Для цього запустіть ваш інтернет-браузер і наберіть в полі адресного рядка без лапок www.vkontakte.ru. Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
У лівій частині сторінки знаходиться блок авторизації. Якщо ви вже зареєстровані на сайті, то введіть ваші дані для входу на сайт: e-mail і пароль. Якщо ж у вас ще поки немає свого аккаунта, вам необхідно буде спочатку пройти процес реєстрації, а вже потім зайти до себе на сторінку.
3
Після того як ви авторізуетесь, ви потрапите на свою сторінку. Тут зберігається ваша особиста, контактна інформація і т.д. Якщо раніше ви не завантажували фотографії на аватар, то замість фото у вас буде стояти великий знак питання. Під аватаром знаходяться кнопки, такі як «Редагувати сторінку», «Фотографії зі мною», «Відеозаписи зі мною» і т.д. Виберіть з цих кнопок і натисніть «Змінити фотографію».
4
Відкриється невелике підменю, що складається з трьох пунктів: «Завантажити нову фотографію», «Змінити зменшену копію», «Видалити фотографію». Виберіть перший пункт. Відкриється вікно "Завантаження фотографії».
5
Натисніть на кнопку «Вибрати фотографію». Вкажіть шлях до фотографії, яку ви хочете завантажити в якості аватара. Фото повинно бути одного з форматів: JPG, PNG, GIF. Дочекайтеся, поки файл завантажиться. Увага, не завантажуйте занадто великі фотографії! Якщо ваш комп'ютер оснащений веб-камерою, ви можете зробити моментальний знімок і відразу ж його завантажити одним натисканням на посилання.
6
Після того як фотографія завантажилася, вам необхідно вказати область, яка буде відображатися в мініатюрах на сайті. Для цього перетягніть світлий квадратик мишею в потрібне місце. Якщо є необхідність, квадратик можна розтягнути по горизонталі або вертикалі. Після всієї проведеної роботи натисніть кнопку «Зберегти».
Почнемо з того, що розберемося, що таке аватар . Аватар - це якась картинка, яка використовується для персоніфікації користувача мережевих ресурсів: чатів, блогів, форумів і т.д. Зазвичай він характеризує персонаж, що живе в мережі.
Інструкція
1
Сьогодні множин сайтів пропонує величезний вибір аватар ов на колір і смак. Тому просто набравши в пошуковому рядку «вибрати аватар », ви знайдете велику кількість картинок, різних за тематикою, формою, кольором, розміром.
2
Вибирайте і зберігайте вподобаний на свій комп'ютер. Для цього клацаєте на картинці правою кнопкою миші, потім вибираємо у вікні команду «Зберегти малюнок як ...», зберігаємо.
3
аватарки може стати і будь-яка фотографія, зроблена вами або знайдена на просторах Інтернету. Можливо, вам доведеться змінити її розміри. Скористаємося для цього простий програмкою для перегляду фотографій - Microsoft Picture Maneger.
4
За допомогою вкладки «Змінити малюнок» ви зможете обрізати картинку, змінити її розмір, яскравість і т.д.
5
Отже, аватар обраний, оброблений, якщо потрібно, тепер спробуємо його завантажити. На форумі, в чаті знайдіть кнопку «Ваш профіль» або щось схоже, тепер знайдіть настройки аватар а.
6
Вам запропонують вибрати аватар з готових або завантажити свій з комп'ютера. Вибрати із запропонованих простіше, але немає ніякої гарантії, що такого ж аватар а не буде ще у кого-небудь з відвідувачів ресурсу.
7
Для того, щоб завантажити аватар , підготовлений заздалегідь, знайдіть рядок «Завантажте зі свого комп'ютера», натисніть кнопку «Обзор», знайдіть малюнок. Тепер тисніть «завантажити» і чекайте. Дуже скоро система повідомить вам, що аватар успішно змінений.
8
Натисніть «Зберегти» - тепер ваше втілення (саме так перекладається на російську слово аватар ) завжди буде супроводжувати вас.