Як продати роботи художника.

Практично всі художники об'єднуються в співтовариства і проводять виставки своїх творінь, доступні для перегляду широкому загалу населення з подальшою реалізацією вподобаних робіт. До того ж в будь-якому місті є салони, які беруть твори, вироби та інші предмети творчої роботи на реалізацію, тому завжди можна продати свої картини.
Вам знадобиться
  • - провести виставку;
  • - укласти договір з салоном з реалізації художніх творів і предметів народної творчості.
Інструкція
1
Якщо ви пишете картини, то напевно виставляєте їх для перегляду на персональних виставках або берете участь у масових заходах, організованих спілкою художників. Будь виставка робіт художників проводиться з наступним розпродажем. Кожен бажаючий зможе придбати ваші картини, назвавши свою ціну, або ви маєте право запропонувати свої твори по вашим розцінками.
2
Щоб організувати масову виставку, необхідно ініціативній групі з союзу художників звернутися в місцеву адміністрацію із заявою, орендувати муніципальне приміщення або виставковий зал для розміщення своїх робіт. Але розмістити свої твори абсолютно недостатньо для їх реалізації. Проведіть обширну рекламу виставки в засобах масової інформації, на рекламних банерах, розміщених на жвавих трасах міста. Вкажіть в рекламі, що виставка проводиться з подальшою реалізацією робіт за договірними цінами.
3
Зазвичай художники не займаються самостійно організацією власних виставок, так як люди творчі далекі від комерційних заходів. Тому в будь-якому спілці художників є спонсори, готові взяти організаційну частину питання на себе.
4
У кожному населеному пункті, в місті є салон, який приймає творчі роботи для реалізації. Якщо ви плануєте продавати свої твори і мати стабільний дохід, зверніться в салон, укладіть договір послуг з реалізації ваших робіт. Вам буде достатньо постачати свої картини, а їх реалізацією займуться професіонали, які будуть сповіщати вас про продаж.
5
У міру того, як ви і ваші твори будуть завойовувати популярність, вам не доведеться замислюватися про спосіб реалізації своїх картин. У вас буде постійне коло клієнтів і шанувальників, які будуть купувати ваші роботи і рекламувати вас любителям живопису.