Як вибрати хорошу м'ясорубку. м'ясорубка діаметр загрузочног отвори 5 см.

М'ясорубка - незамінний для більшості домогосподарок прилад, за допомогою якого легко подрібнити і м'ясо, і рибу, і овочі. Вона повинна бути не тільки якісною і зручною у використанні, але і довговічною. Вибрати хорошу м'ясорубку серед величезного розмаїття моделей, представлених на сучасному ринку кухонної техніки, не так-то просто.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили обмежитися механічною м'ясорубкою, при виборі її вам досить переконатися у високій якості металу, з якого виготовлена сподобалася вам модель, а також в ретельності обробки всіх вхідних в її конструкцію деталей. Вибрати електричну м'ясорубку набагато складніше.
2
Насамперед, при виборі м'ясорубки зверніть увагу на потужність представлених моделей. Саме від цього параметра найбільше залежить продуктивність приладу. Віддайте перевагу м'ясорубці з потужністю не менше 1кВт, здатної подрібнити не менше 1 кг м'яса за 1 хвилину.
3
При виборі м'ясорубки зверніть увагу на те, з яких матеріалів виготовлені її складові. Переконайтеся в тому, що всі внутрішні деталі приладу, а саме ніж, решітка і шнек виготовлені з міцного металу. А ось корпус м'ясорубки може бути як металевим, так і пластмасовим. У комплектацію хорошою м'ясорубки входять самозатачивающиеся ножі і кілька решіток з різним діаметром отворів.
4
Переконайтеся, що ваші пальці не дотягуються до шнека сподобалася вам м'ясорубки. Оптимальний діаметр завантажувального отвору становить 5 см. Якщо горловина буде надто вузькою, використовувати м'ясорубку буде незручно.
5
Хороша м'ясорубка повинна мати захист від механічних перевантажень і перегріву. Як правило, вона являє собою автоматичний переривник ланцюга, який відключає прилад при занадто високих навантаженнях, або ж звичайнісінький запобіжник. У комплектацію деяких м'ясорубок входить спеціальна захисна втулка, яка сприяє припиненню роботи пристрою в тому випадку, якщо під ніж потрапляє який-небудь твердий предмет.
6
Віддайте перевагу м'ясорубці, в комплект якої входять додаткові насадки, що дозволяють використовувати прилад як терки, овочерізки, соковижималки або шинкування.