Як замісити тісто в комбайні. Як замісити тісто для вареників в кухонному комбайні.

Людей від покупки такого агрегату, як кухонний комбайн, зупиняє всього кілька причин. Висока ціна, удавана складність застосування (об'ємні інструкції, велика кількість незрозумілих насадок і ін.) І досить-таки громіздкий вигляд. Між тим, все це не так вже проблемно. Наприклад, замісити тісто для пшеничного хліба в комбайні набагато зручніше і швидше, ніж звичайним способом.
Вам знадобиться
    • кухонний комбайн;
    • інгредієнти для тіста;
    • 2 ст.л. води;
    • рослинне масло - 1 ч.л.
Інструкція
1
Візьміть інгредієнти, необхідні за рецептурою для пшеничного хліба, і по черзі покладіть їх у чашу комбайна.
2
Почніть заміс тіста, включивши мінімальну швидкість. У тому випадку, якщо ви справили точну закладку, тісто замісити відразу. Тільки знадобиться візуально перевірити, яка консистенція вам потрібна. Воно може бути м'яким або більш щільним, тугим. Заміс на мінімальному режимі продовжуйте не більше п'яти хвилин.
3
Якщо тісто виходить сухуватим, додайте 2 ст.л. води в чашу комбайна і ще трохи замісіть в режимі «Мінімум». Всі інгредієнти повинні перемішатися і з'єднатися. У тому випадку, якщо вас влаштовує консистенція тесту, воду додавати не треба.
4
Переведіть режим замісу на 2-у швидкість. Це сильний заміс, за допомогою такої швидкості вийде еластичне тісто , яке і буде потрібно, щоб спекти хороший і якісний хліб. Адже на початку процесу тісто ще нерівне і пухке, під ним буде видна своєрідна «борошняна мазня». Вона потроху, під час замісу, вбереться в основний куля з тіста на гаку. Сильний заміс продовжуйте 10-15 хвилин. Готовий продукт придбає гладкий, приємний вигляд і м'яку консистенцію.
5
Вимкніть комбайн. Тісто буде висіти на гаку і потроху опускатися вниз. Візьміть лопатку і викладіть вийшло тісто в чашу комбайна. Додайте в чашу 1 ч.л. масла, за допомогою лопатки, обваляйте тісто в маслі. Це допоможе йому легко відстати від стінок чаші, і тісто потім буде легше вийняти (після того, як воно відстоїться).
Зверніть увагу
Не залишайте маленьких дітей одних біля працюючого комбайна. Вони можуть в цей час до нього дістатися і, наприклад, поранити собі руки.
Корисна порада
Для того щоб отримане тісто добре піднялося в чаші комбайна, усуньте протяги.