Як знайти людей на сайті.

На сайті Вконтакте зареєстровано понад 110 мільйонів осіб. Не дивно, що у кожного користувача хоч раз, та виникала проблема пошуку знайомої людини серед такої величезної аудиторії. Як же шукати людину Вконтакте?
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Вконтакте. Для цього введіть у поле адресного рядка вашого інтернет-браузера без лапок www.vkontakte.ru. Ви потрапите на головну сторінку сайту.
2
У лівій частині головної сторінки розташовується блок авторизації. Якщо ви вже зареєстровані на сайті , то введіть свої дані для входу: e-mail і пароль. Якщо ж у вас ще поки немає свого аккаунта, вам необхідно буде спочатку пройти процес реєстрації, а вже потім зайти до себе на сторінку.
3
Після того як ви авторизувалися, ви опинитеся на своїй сторінці. Вгорі з правого боку розташовано меню сайту. Воно містить в собі такі пункти, як «Люди», «Спільноти», «Ігри», «Музика», «Допомога» і «Вийти». Щоб знайти Вконтакте людини, виберіть пункт «Люди».
4
Введіть ім'я та прізвище в поле пошуку і натисніть кнопку Enter. Якщо система видала занадто багато результатів, їх потрібно відфільтрувати. У правій частині сторінки знаходиться колонка, в якій вказується додаткова інформація.
5
Оберіть регіон і місто проживання людини, якого шукайте. Вкажіть школу та інститут, які він закінчив. Введіть його вік (якщо вік не відомий, введіть приблизний інтервал для пошуку, наприклад «від 25 років до 30 років»). Вкажіть підлогу. Виберіть сімейний стан.
6
Додатково можна вказати переконання людини, сюди відносяться його релігійні, політичні погляди, головне в житті, в людях, ставлення до алкоголю і куріння. Можна вибрати місця, в яких ця людина явно бував. Якщо вам відомі місця роботи і несення військової служби, їх також можна вказати в параметрах пошуку.
Зверніть увагу
З кожним внесеним зміною параметрів пошуку система автоматично знаходить потрібних осіб та сортує в певному порядку.
Корисна порада
Необов'язково вводити всі параметри пошуку відразу. Вводите тільки ті, які вам напевно відомі.