Як написати гарний привітання.

Вітальна листівка може стати як завершальним доповненням до подарунка, так і самостійним презентом, залежно від стилю оформлення. До привітань, які пишуться в ній, немає строгих вимог, але кілька правил варто врахувати.
Вам знадобиться
  • - чернетка і синя ручка;
  • - листівка;
  • - кольорові фломастери, мішура, блискітки та ін.
Інструкція
1
Вибирайте листівку з особливою ретельністю. Якщо хочете залишити власне послання, переконайтеся, що в ній немає вітального тексту, надрукованого на заводі. У такому випадку, крім слова «вітаю» і підпису, вам буде нічого писати.
2
Крім тексту, зверніть увагу на ілюстрацію. Ринок подарунків і супутніх товарів багатий, вам легко буде знайти листівку із зображенням, яке відображає ваші відносини з винуватцем торжества. Яскравий приклад - прізвисько на честь якоїсь тварини або особливості поведінки.
3
Обов'язково візьміть до листівки конверт. Як правило, він входить в комплект, але при покупці багато його забувають. Листівка в такому випадку буде виглядати неакуратної. Крім того, сам конверт при оформленні листівки можна зробити окремим художнім твором.
4
Почніть писати привітання в чернетці. Відразу обмежте себе в обсязі до 5-6 рядків (не рахуючи підпису). По-перше, листівка - це не рукопис історичного роману. По-друге, ваше послання повинно бути прочитано за кілька секунд, адже будуть і інші подарунки.
5
Віршами висловлюватися необов'язково. Пишіть в прозі, якщо сумніваєтеся у своєму таланті. Якщо вам принципово використовувати вірші, та ще написані спеціально з нагоди, пошукайте в інтернеті поета, який напише для вас. Як правило, розцінки таких авторів - від 50 р. за рядок. При обліку необхідного обсягу ви витратите небагато.
6
Згадайте анекдотичну або критичну ситуацію, в яку потрапили разом з другом, опишіть її зі своєї точки зору. Обов'язково підкресліть риси, які вам відкрилися в людині в цей момент.
7
Прикінцевими словами листівки зробіть приблизно наступну фразу: «Завжди залишайся таким же (такий же). Вітаю »- і поставте підпис.
8
Перепишіть привітання в листівку з чернетки фломастерами. Прикрасьте блискітками. За бажанням оформите заголовні букви і ім'я друга мішурою. Прикрасьте і конверт.