Як зупинитися і не їсти солодкого.

Відмовитися від солодкого не так просто, адже найчастіше солодощі викликають залежність, аналогічну нікотинової або алкогольної. До того ж солодкий смак - це свого роду антидепресант, який дає відчуття радості, задоволення і спокою. Однак оманливий флер задоволення швидко зникає, а йому на зміну приходять зайву вагу, порушений обмін речовин і проблеми з підшлунковою залозою.
Інструкція
1
Базове правило, від якого залежатиме успіх всієї операції «життя без шкідливих солодощів» - не змушувати себе. Чим сильніше ви будете придушувати в собі бажання поласувати шматочком кремового торта, тим слабкіше буде ваша сила волі. Солодощі мають стати для вас небажаними НЕ через силу, а через розуміння причин виникнення сильної тяги до них.
2
Коли у вас в черговий раз з'являється непереборне бажання купити великий повітряний тістечко, внутрішньо проскануйте себе на наявність наступних негативних емоцій: тривога, нудьга, страх, злість, заздрість, розгубленість, образа, втома, розчарування, каяття. Ви можете також викласти на папері основні почуття під час тяги до плюшками або тортиків, заодно зрозумієте, під впливом чого ви найчастіше перебуваєте в момент поглинання рафінованих шкідливостей.
3
Щоб міняти раціон, в якому більше не буде місця шкідливим солодощам, вам необхідно замінити три шкідливих солодких продукту на більш корисні аналоги. Наприклад, десерти і тістечка замініть зерновими хлібцями з медом, шоколад молочний - чорним шоколадом, булочки - горіхами, сухофруктами і натуральним желе з ягодами і цукрозамінників.
4
Щоб їсти менше солодкого рафінаду та здоби, а з часом і зовсім відмовитися від усього цього, обов'язково снідайте. Саме сніданок впливає на кількість їжі, яку ви скористаєтесь протягом дня. Зробіть свій сніданок здоровим і смачним, щоб після рука не тяглася до чого-небудь смачному, але шкідливому. Відмінний варіант сніданку - каша з цілісних зерен з молоком і медом, варене яйце, фруктове пюре з додаванням льняного насіння. Якщо спочатку відмовитися від солодощів не представляється можливим, візьміть за правило з'їдати невелику порцію солодкого саме на сніданок, заборонивши собі ласувати рафінадом після полудня. Таким чином, ви не введете свій організм у стан стресу (адже порцію солодкого він отримає), але дасте йому можливість протягом дня позбутися з'їденого без наслідків для талії і здоров'я.
Якщо ви забронювали пакетний тур, але, в силу сформованих життєвих обставин не можете відправитися в подорож, не панікуйте. Відмовитися від поїздки можна, однак майте на увазі, що ви втратите якусь частину грошей. Все буде залежати від того, скільки днів залишається до передбачуваної подорожі і які умови договору.
Вам знадобиться
  • - прочитати договір;
  • - подзвонити в туристичне агентство;
  • - знайти знайомих.
Інструкція
1
Першим ділом, вивчіть договір про надання туристичних послуг. Зверніть особливу увагу на пункт, де прописані права та обов'язки сторін. Як правило, стандартний договір передбачає наступні умови: при відмові від туру в термін від 25 до 15 діб до вильоту, штрафні санкції складають 30% від вартості поїздки, якщо ви відмовляєтеся в термін від 15 до 10 діб, ви втрачаєте 50%. Чим ближче дата вильоту, тим менше шансів отримати назад гроші. Якщо залишається від 10 до 4 діб, ви можете розраховувати тільки на 10% від сплаченої суми, а якщо до подорожі залишається менше 4 діб, вам не повернуть нічого.
2
Якщо ви оплатили подорож заздалегідь і до його початку залишається більше 25 днів, ви отримаєте велику частину суми. Все буде залежати від умов договору і від того, які виплати були проведені туристичним агентством. З вас утримають штраф в розмірі понесених збитків. Це можуть бути витрати на кур'єра, банківські перерахування і т.д.
3
Прийнявши остаточне рішення відмовитися від туру , не відкладайте дзвінок в туристичне агентство. Зателефонуйте і проінформуйте їх про сформовану ситуацію. Менеджер уточнити всі деталі, бухгалтер справить розрахунки, після чого вам зателефонують і повідомлять про подальші дії.
4
Якщо вас не влаштує сума, яку вам зможуть повернути, вимагайте документальне підтвердження витрат. Якщо гроші були перераховані готелю, авіакомпанії чи іншим партнерам і ті відмовляться їх повертати, ви нічого не зможете зробити.
5
Однак є один вихід. Знайдіть людей, які захочуть придбати ваш тур. Запропонуйте його своїм родичам, друзям, знайомим, колегам. Якщо вам вдасться це зробити, ви зможете повернути майже всю витрачену суму грошей.
6
В цьому випадку, зателефонуйте в туристичне агентство і скажіть, що замість вас поїдуть ваші знайомі. Менеджеру потрібно буде внести зміни в підтверджений тур. Для цього йому знадобляться дані нових туристів. Перешліть електронною поштою ксерокопії їх закордонних паспортів або особисто відвезіть в агентство. Як правило, за зміни подібного роду передбачається штраф в розмірі від 20 до 50 доларів на людину. Ваші знайомі оплатять тур, і ви повернете свої гроші, за вирахуванням штрафів.
7
Перед бронюванням подорожі дізнайтеся про страховку від невиїзду. Якщо ви збираєтеся в візову країну, скоріше за все, вона буде входити в турпакет. Якщо ні, попросіть, щоб її вам оформили. У разі відмови від поїздки ви зможете розраховувати на отримання суми, обумовленої в договорі. Однак спочатку прочитайте його умови. В деяких випадках страховик залишає за собою право не повертати гроші.