Як додати посилання на mail.

Можливості створення і редагування статей в журналах і блогах дозволяють оформляти посилання не тільки на сторінки сайтів, але і на адреси електронної пошти. Зокрема, якщо ваш читач авторизований в поштовій службі, натиснувши на закодовану посилання, він виявиться на сторінці створення письма. Секрет оформлення - спеціальні теги HTML.
Вам знадобиться
  • - блог;
  • - HTML-редактор.
Інструкція
1
Відкрийте сторінку створення нового повідомлення. Перевірте, чи підтримує ваша блог-платформа редактор HTML. Якщо включений «Візуальний редактор», переключіться на відповідний режим роботи. В іншому випадку введені теґи не перетворюються в посилання .
2
Вставте наступні теги: Написати листа e-mail . Замініть текст на відповідні посилання і власні слова. Будьте особливо уважні при введенні електронної адреси: якщо ви помилитеся тут, жоден лист до вас не дійде, скільки б ваші читачі ні писали.
3
Якщо ваш блог підтримує режим попереднього перегляду, перевірте посилання . В результаті повинен відображатися тільки текст, який ви написали замість слів «Написати листа», причому оформлення відповідає оформленню посилань: виділення кольором і підкресленням. Додаткові значки і символи говорять про те, що ви вставили теги з помилками.
4
В якості додаткової міри обережності клацніть по посиланню. При натисненні лівої кнопки миші ви перейдете на сторінку створення листи або відкриється поштова служба, встановлена на вашому комп'ютері. При натисканні правої кнопки з'явиться меню, один з пунктів якого - «скопіювати адресу електронної пошти».
5
Оформити посилання на поштову скриньку можна і через візуальний редактор. Наберіть текст, який хочете перетворити в посилання . Виділіть його курсором.
6
В панелі інструментів знайдіть значок «Прикріпити посилання ». Зазвичай це кнопка із зображенням глобуса або двох ланок ланцюга. В графі «Тип» виберіть «Електронна пошта». Заповніть поле «Адреса» в обов'язковому порядку, «Тема листа», «Тіло листа» і решта за бажанням і можливості (на деяких блогах ці опції відсутні).
7
Перевірте посилання на працездатність. Збережіть повідомлення і опублікуйте.