Як підібрати форму бороди. форма бороди форми обличчя.

Людина, що вирішила відпустити бороду, виділяється на загальному «Безус-безбородому» фоні, іноді вигідним чином - доглянута рослинність на обличчі додає своєму носію мужності і загадковості. Але неохайна відростила щетина невизначеної форми здатна зіпсувати імідж свого власника. Як же вибрати форму бороди правильно?
Інструкція
1
Оцініть форму свого обличчя. Борода може скорегувати деякі невдалі його частини і, навпаки, підкреслити достоїнства. Занадто важку щелепу приховає шкіперська борідка, кругле обличчя можна візуально звузити формою «трапеція», овальне - прикрасити елегантною еспаньйолкою. Довгому обличчю підійде об'ємна «підкова», а трикутне врівноважить акуратна напівкругла форма.
2
Розмір і форма бороди повинні співвідноситися з ростом і комплекцією чоловіки. Невисоким людям тендітного додавання не йдуть об'ємні бороди -карів, пишні вуса і бакенбарди - вони зроблять голову непропорційно громіздкою. Подумайте про фігурних «козлиних» борідках - вони будуть виглядати цілком пропорційно.
3
Майте на увазі відтінок свого волосся і шкіри. Чим темніше волосся, тим менше об'ємної повинна бути борода. Володарям чорного волосся і світлої шкіри варто бути особливо уважними. Вибирайте невеликі борідки без бакенбард і переходів на шию. Слідкуйте, щоб щоки завжди були ретельно виголені. Тим, у кого волосся світле, можна подумати про більш об'ємних формах, що закривають нижню частину обличчя.
4
Вибираючи форму бороди, врахуйте і те, як ви будете доглядати за нею. Ви готові через день освіжати малюнок і ретельно стежити за фігурними вигинами на обличчі? Якщо ні, утримайтеся від складних форм - немає нічого гіршого безладно відросло волосків різної довжини.
5
Придбайте всі необхідні для догляду аксесуари. Вам потрібно спеціальна машинка для стрижки, філіровочние ножиці, бритва і спеціальні гребінці або щітки з натуральної щетини. Варто подумати і про засоби по догляду. У продажу є спеціальні шампуні і бальзами для жорсткого волосся бороди, не подразнюють шкіру.
6
Ви вирішили фарбувати волосся? Не забудьте про бороду. Іноді різкий контраст між кольором волосся на обличчі та голові надає своєму власникові додатковий шарм. Але такий ефект можливий тільки при природному посивінні - борода і шевелюра можуть втрачати пігмент з різною швидкістю. А ось русява або рудувата борідка в поєднанні з чорною шевелюрою буде виглядати дивно.
7
Врахуйте, що борода робить свого носія візуально старше. Це може бути плюсом - наприклад, доглянута борідка додасть солідності молодому викладачеві. Але на занадто «дитячому» обличчі зайва рослинність буде виглядати недоречно.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся у виборі фасону, зверніться до професійного стиліста. Викладіть свої побажання та виберіть один із запропонованих варіантів. Плюс бороди в тому, що від неї в будь-який момент можна відмовитися і отримати абсолютно новий образ.