Як навчитися модельної ході. правильна модельна хода.

Для жінки дуже важливо вміти ходити красиво. Спокуслива, легка хода, чуттєве, але не вульгарне погойдування стегнами приверне чоловіків і змусить їх ще довго дивитися вам услід. Щоб домогтися такого ефекту, слід навчитися модельної ході.
Інструкція
1
Спочатку навчіться правильно стояти. Це ціле мистецтво, якому, на жаль, деякі жінки не вважають за потрібне вчитися. Встаньте спиною до стіни, підніміть підборіддя, розправте плечі. П'яти, ікри, сідниці, лопатки і потилиця повинні торкатися поверхні стіни. Зафіксуйте своє тіло в цьому положенні і запам'ятайте: саме так ви повинні стояти, саме таку поставу підтримувати при ходьбі.
2
Покладіть на голову книгу, мішечок з піском або будь-який інший не надто важкий предмет, і ходіть так, щоб він не впав з вашої голови. Якщо немає часу робити цю вправу - робіть його під час прибирання, готування і т.п. Тренуйтеся регулярно, і результати не змусять себе довго чекати.
3
Спробуйте поспостерігати за своєю ходою в дзеркало. Підніміть підборіддя, випряміть спину і ходіть по кімнаті, час від часу поглядаючи на себе в дзеркало. Розправте плечі і втягніть живіт так, щоб ваші груди підвелася. Зверніть увагу на ходу моделей на подіумі: жодна з них не сутулиться і не ховає свої груди! Якщо у вас є комплекси, пов'язані з розмірами вашої грудей - відкиньте їх. Саме через подібних комплексів жінки часто підсвідомо сутуляться.
4
Навчіться робити правильні кроки. Для початку забудьте про модельну ході на шпильках і високих каблуках: це під силу тільки професіоналку, а вам спершу потрібно навчитися ходити босоніж або в туфлях на низькому каблуці. Кожен крок повинен бути трохи більше довжини вашої стопи. Зовсім трохи - на 2-4 см. Ходіть повільно, але обов'язково дотримуйтесь довжину кроку, щоб не дріботати і не імітувати чоловічу ходу. Якщо не можете визначити довжину кроку на око - робіть позначки і ходите по ним. Наступайте спочатку на п'яту, а потім на носок, але не навпаки!
5
Накресліть довгу пряму лінію і ходите строго по ній. При цьому ваші ноги будуть рухатися трохи внахлест. Потім запам'ятайте, що наступаюча на підлогу нога повинна бути прямою, а не зігнутою в коліні - це і є модельна хода від стегна. З'єднайте разом правильну поставу, правильний крок і постановку ніг, і ви зможете навчитися ходити, як модель.
Багато дівчат хочуть бути схожими на модель - ходити легко і впевнено, незважаючи на пильні погляди натовпу. Хода, як і почерк людини, може розповісти про характер. Модельна хода, повна котячої грації, змусить представників протилежної статі думати про вас, як про дівчину успішною і цілеспрямованою. Приділіть тренуванні своєї ходи кілька годин, і ви зможете відчувати себе королевою незалежно, чи йдете ви по подіуму або по тротуару.
Вам знадобиться
  • - мотузка або стрічка довжиною, що дорівнює простору вашої кімнати
  • - туфлі на високих підборах
  • - корсет для спини
  • - будь-яка книга формату А4 у твердому палітурці
Інструкція
1
Визначтеся з місцем тренування. Це може бути коридор з великим дзеркалом або ваша кімната. Подумки розділіть простір навпіл і постеліть мотузку або стрічку від початку до кінця вашого передбачуваного шляху. У разі якщо підлога паркетна, можна накреслити лінію орієнтиру білою крейдою. Не забудьте перевірити спочатку, чи легко стирається крейда, на маленькій ділянці паркету.
2
Головною складовою в красивої ходи є ваша постава. Для формування правильної постави використовуйте ортопедичний корсет для спини, куплений в спеціалізованому магазині, або ходьбу з книгою на голові. Останній метод застосовували ще за часів королів.
3
Візьміть книгу, підійдіть до стіни і притисніть впритул. Основні точки дотику: потилицю, лопатки, сідниці і п'яти. Акуратно покладіть книгу собі на голову. Зафіксуйте в такому положенні на декілька секунд. Спробуйте зробити кілька кроків, зберігаючи вихідне положення. Якщо книга падає, повертайтеся до стіни і почніть заново.
4
Навчившись тримати поставу, приступайте до ходіння по лінії. Спочатку спробуйте босоніж. Ідіть строго по лінії, точно по канату, виконуючи перехресні рухи ногами від стегна. Ступня повинна плавно опускатися з носка на п'яту, а не навпаки. Намагайтеся не виляти стегнами - це зайве. Просто розслабте їх і злегка похитуйте.
5
Одягніть туфлі на високих підборах і спробуйте пройтися по лінії поспішаючи, немов в сповільненій зйомці. Відчуйте себе кішкою, підігріта на сонці, ступаючи злегка ліниво, але граціозно. Так ви навчитеся плавності й м'якості в ході.
6
Не забувайте про руки. Чи не розмахуйте ними занадто широко. Кисті рук повинні злегка торкатися стегон. Рухи рук можуть бути тільки вперед і назад у вихідне положення (пензлем до стегна). Не слід відкидати руку назад далі вашого тіла - ви ж не ковзаняр на дистанції.
7
Також потренируйтесь ходити з різними предметами в руках. Наприклад, з сумкою. Ви можете повісити сумку на плече або на згин ліктя. Останній варіант виглядає особливо елегантно. У такому випадку цією рукою не слід рухати взагалі.
8
Останнім штрихом до красивою ході буде погляд. Дивіться перед собою, а не під ноги. Погляд повинен бути впевненим, злегка зухвалим і відкритим. Прорепетируйте перед дзеркалом. Це погляд твердження: «так, я красива, я знаю». І погляд питання: «що нового в світі?». Грайте очима, пробуючи різні погляди.
9
Крім ходи відпрацьовуйте також уміння красиво сідати і вставати. Наприклад, виходячи з автомобіля. І з часом ваша невідхильність досягне масштабів всесвіту. Головне, не зазнатися і зберегти благородство. Егоїзм королевам не до лиця.