Як відрізнити корал від підробки. Як визначити справжній корал.

Корали мають органогенне походження і добуваються в основному в Середземному морі, поблизу північно-західних берегів Африки. Забарвлення мають червону, ніжно-рожеву, блакитну, білу і чорну. Блиск - матовий, шовковистий. У Стародавній Греції вважали, що корали дарують своїм власникам довге життя. Сьогодні це один з найпопулярніших каменів у ювелірів.
Інструкція
1
Висока вартість та популярність коралів привела до великої кількості підробок. П. Жильсон у Франції розробив методику виготовлення штучних коралів з кальциту і барвників. Вони на порядок дешевше і є вдалою імітацією натуральних коралів.
2
Розгляньте уважно камені - імітація виготовлена за методикою Жильсона не має сітчастого малюнка. Натуральні корали на дотик схожі на бурштин, а кварцит є холодною каменем. Зверніть увагу на зріз, де знаходиться отвір для нитки. Корал однаково лисніє; на відміну від нього, кварцит має кам'яну сірувату текстуру.
3
Якщо крапнути на зразок соляною кислотою, пресований корал з кварциту зашипить.
4
Дешеві підробки з пластмаси легко відрізнити зовні і на дотик. Доторкніться до корала нагрітої голкою - на пластмасі утворюється чорна точка, і ви відчуєте запах паленої пластмаси, чого не станеться з натуральними каменями.
5
Іноді білим кораллам при фарбуванні надають благородні червоний і рожевий кольори. Опустіть прикраса в гарячу воду, фарбовані корали забарвлять воду. Залишать вони і сліди на тілі, особливо в спекотні дні. У поганих підробок найчастіше забарвлення сходить зовсім при звичайному опусканні вироби з «коралами» в воду.
6
Зверніть увагу: кільця і персні з натуральними коралами, як правило, гранують кабошоном-півсферою і підсилюють колір поліруванням і просяканням воском.
7
Якщо імітація якісна, вона не фарбується і прикраси з пресованими коралами виглядають дуже ефектно. Тому якщо вас не намагаються обдурити, продаючи прикраса зі штучного каменю, то намиста, кільця і сережки в красивій оправі з пресованими камінням дуже красиві і коштують недорого. В цьому випадку у вас є прекрасна можливість купити витончена прикраса за невеликі гроші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AcEMhG7P9Vk
Зверніть увагу
Корали є хімічно нестійкими, тому при покупці виробу з натуральними каменями обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем про правила носіння та догляду за прикрасою.
Корисна порада
Астрологи вважають, що ідеальним часом для носіння виробів з коралами є зростаюча фаза Місяця, а найбільш небезпечним - повний місяць. В цей період корали необхідно потримати під проточною водою не менше десяти хвилин, потім прибрати в шкатулку і не виймати до молодика.