Як налаштувати супутникове TV.

Супутникове телебачення міцно увійшло в життя мільйонів росіян і продовжує завойовувати все нових своїх прихильників. Зазвичай установку і настройку комплекту обладнання для прийому супутникових телеканалів виробляє фахівець. Але ця робота не така складна, щоб її не можна було виконати самостійно.
Інструкція
1
Купуючи комплект устаткування, зверніть увагу на діаметр антени. Щоб прийом був впевненим в будь-яких умовах - наприклад, при густій грозовий хмарності, беріть антену з діаметром дзеркала не менше 90 см.
2
Відразу придбайте комплект болтів для кріплення до стіни - зазвичай в комплекті з антеною їх немає. Також вам знадобляться два F-коннектора і кабель потрібної довжини для з'єднання ресивера і конвертора антени.
3
Налаштування супутникової антени починається з пошуку в інтернеті інформації про точні координати цікавить вас супутника. Наприклад, для перегляду каналів «Триколор ТВ» в європейській частині Росії вам буде необхідно направити антену в точку, що знаходиться в шести градусах лівіше півдня - якщо ви будете стояти до нього обличчям. Висота знаходження супутника над лінією горизонту залежить від місцевості, в якій ви проживаєте. Її знати необов'язково, достатньо подивитися, з яким приблизно нахилом встановлені антени у тих, хто вже дивиться «Триколор ТВ».
4
Не прагніть кріпити антену дуже високо - наприклад, на конику даху. У цьому положенні при дощі і температурі, близькій до нуля, вона буде обледеневают на вітрі, що призведе до припинення прийому. Намагайтеся встановити її в місці, хоч трохи закритому від вітру, при цьому лінію між антеною і супутником не повинні затінювати дерева і інші об'єкти.
5
З'єднайте ресивер і конвертор антени кабелем з нагвинченими F-коннекторами (порядок їх установки подивіться в інтернеті). Підключіть до ресивера телевізор що постачаються кабелями, переведіть його на прийом зовнішнього сигналу. Увімкніть телевізор, натисніть на пульті ресивера червону кнопку (для «Триколор ТВ», в інших ресіверів дивіться вхідну в комплект інструкцію). На екрані має з'явитися віконце з двома шкалами - рівня сигналу і його якості. Поки антена не налаштована на супутник, шкали порожні.
6
Для настройки вам буде потрібно помічник. Ви будете повертати антену, помічник повідомляти вам про те, спійманий Чи сигнал з супутника. Спілкуватися можна по стільниковому телефону. Врахуйте, що сучасні офсетні антени візуально дивляться набагато нижче того місця, звідки ловлять сигнал. Тому для північних регіонів тарілка зорово може навіть бути спрямована злегка в землю.
7
Використовуючи компас, направте антену на пару градусів правіше того місця, де повинен знаходитися супутник. Опустіть її вниз, потім починайте повільно піднімати. Помічник повинен повідомити вам, коли на шкалах настройки з'явиться сигнал. Якщо тарілка піднята, але сигналу немає, повторіть всю процедуру, повернувши антену на градус вліво. Досвід показує, що спіймати сигнал з супутника можна протягом десяти хвилин.
8
Щойно сигнал спійманий, почніть акуратно і дуже потроху повертати антену вліво, вправо, вгору і вниз, домагаючись рівня і якості сигналу не менше ніж в 80%. Після цього закріпіть гвинти кріплення. При налаштуванні на «Триколор ТВ» у вас повинен почати показувати інформаційний канал, він знаходиться на першій кнопці пульта. Всі інші канали з'являться протягом декількох годин після активації карти «Старт».