Як навчитися робити твіст.

Асортимент акробатичних елементів можна розширювати до нескінченності, постійно придумуючи нові і нові ускладнення. Так, заднє сальто можна розвинути в гейнер, а переднє - плавно продовжити в твіст, якщо додати до нього розворот на 180 градусів.
Інструкція
1
Доведіть переднє сальто до досконалості. Сконцентруйтеся на тому, щоб основне обертання відбувалося за рахунок маху плечима, а приземлялися ви строго на прямі ноги. Бажано, крім іншого, робити сальто з місця, а не з розбігу або височини - це буде гарантією технічного виконання.
2
Не починайте обертання відразу після стрибка. Виприг повинен відбуватися точно так само, як на заднє сальто - вертикально вгору, з різким ривком плечима. Обертання потрібно починати тільки з піковою точки вильоту, при цьому зупинити поворот вам допоможе чіткий мах руками й плечима вниз.
3
На перших етапах замініть переднє сальто шкереберть. Тобто стрибну, розверніться, приземлитеся в повний присед і зробіть акробатичний перекид вперед. Це, насамперед, повинно навчити вас правильно обертатися: добийтеся того, щоб під час перекиду вас не зносило інерцією з прямої лінії.
4
Коли ви впевнені, що після повороту можете спокійно виконати елемент у прямому напрямку, спробуйте зробити flyroll. Це означає, що вам потрібно після повороту на 180 градусів приземлитися на руки і піти в перекид, не торкаючись підлоги ногами (фактично - виконати половину сальто). Будьте обережні і виконуйте елемент тільки на м'якій поверхні: невірно виконане приземлення може призвести до серйозних травм. На даному етапі ви повинні побороти головну помилку виконання твіст а, згадану у другому кроці: спочатку виприг повинен бути спрямований вгору, обертання ж починається тільки в польоті.
5
Коли у вас почне виходити елемент, описаний в минулому кроці, намагайтеся почати робити твіст . Для вас не повинно скласти праці повернутися на 180 градусів і скрутитися вниз: залишилося лише змінити мах на більш інтенсивний, щоб він давав вам не половину, а цілий оборот. Якість виконання буде визначатися тільки якістю вашого переднього сальто, адже на даному етапі обидві фази руху вже чітко розділені, і твіст для вас повинен перетворитися на два послідовних елемента.