Як перезняти фотографію.

Фотоапарат легко можна перетворити в сканер. Звичайно, домашнє багатофункціональний пристрій дасть кращу якість перезняті фотографії. Але в деяких випадках використання сканера неможливо. Наприклад, якщо потрібно скопіювати великий формат. Крім того, фотоапарат знімає швидше, ніж працює сканер.
Вам знадобиться
  • фотоапарат,
  • спалах,
  • штатив.
Інструкція
1
Покладіть фотографію на підлогу або на іншу горизонтальну поверхню в добре освітленому приміщенні. Оригінал розташуйте таким чином, щоб ви з фотоапаратом могли нависнути строго над ним щоб уникнути спотворень. Цей спосіб найкраще підходить для матових, а не глянцевих зображень. Освітлення переважно рівномірний. Займіть таку позицію, щоб ваша тінь не падала на знімає документ.
2
Встановіть вручну баланс білого. Це дозволить більш точно передати колірну гамму фотографії. А якщо ви перезнімати цілу серію, то позбавить від великого обсягу роботи з обробки отриманих файлів.
3
Використовуйте зум, щоб оптимально кадрувати зображення. Це теж дозволить уникнути додаткової обробки копії фотографії. Натисніть кнопку «пуск» і зробіть кілька знімків, змінюючи відстань і кут нахилу.
4
Візьміть зовнішню лампу спалаху для присмак картки з глянцевою поверхнею. Направте лампу в стелю, а фотоапарат розташуйте строго над оригіналом. Якщо у вас є дві зовнішніх лампи, можна направити їх світло на перезнімати фотографію з двох сторін під гострим кутом. В цьому випадку теж не буде відблисків.
5
Розташуйте камеру на штативі під гострим кутом до глянсової фотографії, тільки якщо у вас є вбудований спалах. Після зйомки обробіть отриманий файл в будь-якому фоторедакторі для усунення виниклих похибок. Виправте перспективні спотворення, откадріруйте зображення, щоб на ньому не було нічого зайвого, поліпшите різкість і настройки експозиції.
6
Спробуйте інший спосіб при перезйомці невеликих фотографій. Для нього теж потрібне гарне освітлення. Виберете на фотоапараті функцію «макро» і зробіть кадр з максимально близької відстані. Якщо освітлення недостатньо, а копійований оригінал висить на стіні, використовуйте штатив і ручні настройки апарату, які дозволять зробити якісний знімок в даних умовах.
Корисна порада
Більш якісне зображення виходить на сканері. Фотоапарат дає дозвіл 72 пікселя на дюйм, а сканер - 300-2400 пікселів.