Як отримати номер QIP.

ICQ в інтернеті все більше набуває популярності. При цьому використовувати номер ICQ можна не тільки в програмі ICQ 7, а також в програмному забезпеченні під назвою Miranda або QIP.
Інструкція
1
При використанні програмного забезпечення QIP у користувачів виникають проблеми з авторизацією. На даний момент часу авторизація в програмі трохи змінена. Це в основному спостерігається в нових версіях. При використанні старих версій даного програмного забезпечення можуть виникати різні помилки з підключенням, тому краще вчасно оновлювати програму.
2
Щоб зайти за допомогою програми QIP, вам потрібно на офіційному сайті зареєструвати спеціальний аккаунт. Після реєстрації здійснюється вхід в програму. Натисніть на кнопку «Реєстрація». Виберіть нік, який у вас буде в системі. Придумайте складний пароль, щоб автоматичними програмами неможливо було його зламати. Також варто відзначити, що система пропонує ввести електронний ящик, за допомогою якого можна відновити пароль від вашого створеного аккаунта. Якщо у вас є такий, то обов'язково вкажіть.
3
Щойно реєстрація буде завершена, система сповістить про це. На персональному комп'ютері запустіть програму QIP. Введіть логін і пароль, який ви зареєстрували на сайті. Натисніть на кнопку «Увійти». Далі вам потрібно додати облікові записи, які використовуватимуться даною програмою. Фактично, ви отримали певний номер QIP, проте система миттєвих повідомлень ICQ вам буде недоступна доти, поки ви не авторізуетесь своїм ICQ номер ом.
4
Для цього натисніть кнопку "Налаштування". Далі виберіть пункт «Облікові записи». У списку знайдіть пункт «Обліковий запис ICQ». Введіть номер і пароль. Натисніть «Готово», щоб на сервері перевірити дані. Тепер ви можете використовувати ICQ номер за допомогою програми QIP. Також варто відзначити, що адміністрацією ICQ було введено нове правило, яке дозволяє використовувати ICQ номер на декількох комп'ютерах одночасно.
Після покупки автомобіля власнику обов'язково потрібно поставити його на облік і отримати державний реєстраційний знак. Для цього у відділ ДАІ власник ТЗ або його представник повинен надати сам автомобіль і деякі документи.
Інструкція
1
Вирушайте в найближче від місця вашої прописки підрозділ Державної інспекції безпеки дорожнього руху (ГИБДД). Необхідно, що б ви мали при собі паспорт або інший документ, що його замінює, а також документи, які засвідчують, що ви є власником ТЗ або що на вас лежать його повноваження, паспорт транспортного засобу, довідку-рахунок, видану організацією, яка продала вам автомобіль . Обов'язково повинен бути страховий поліс ОСАЦВ. А так же реєстраційні документи автомобіля, ввезеного з-за кордону і митні декларації (якщо транспортний засіб імпортного виробництва і ввозилося в країну через кордон). Буде добре, якщо ви візьмете з собою когось в помічники, ваш друг буде стояти в черзі в одному віконці, поки ви оформляєте в іншому. Черги в ГИБДД до сих пір дуже значні.
2
Заповніть заяву про реєстрацію автомобіля та видачу номерів на типовому бланку, яке вам видадуть після перевірки наданих документів. Оплатіть державне мито та збережіть всі квитанції.
3
Пред'явіть своє ТС на спеціальний майданчик огляду, де автоінспектор звірить кузовні й VIN номера автомобіля і перевірить, чи не знаходиться вона в угоні. Після чого він поставить відмітку на заяві.
4
Потім пройдіть в відділ, відповідальний за реєстрацію ТЗ та віддайте туди всі документи на машину і квитанції про оплату держмита.
5
На наступний день ГИБДД зобов'язане протягом доби оформити всі документи і підготувати державний номер для вас. Отримайте в сусідньому віконці номерний знак і кріпіть його на передбачене для нього місце на бамперах вашої машини.
6
Повідомте в ГИБДД про те, що машина встала на облік в страхову компанію. Вони зроблять необхідні позначки на вашому страховому аркуші.