Як зробити анімовану підпис. Як поєднати в підписі і картинку і текст.

Анімація в підписі можлива на тих форумах і сайтах, де підтримується мову HTML. В якості анімованого об'єкта можуть виступати як картинки, так і текст. Оформлення робиться за допомогою спеціальних тегів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся, що мова HTML в підписі підтримується. Як правило, інформація про це написана в настройках, поряд з полем редагування. Без цього пункту замість картинки або рухається тексту в полі підпису будуть відображатися символи, теги і невизначені посилання.
2
Якщо ви вибираєте в якості анімованого елементу картинку, спочатку завантажте її в інтернет. Підійде як фотоальбом в соціальній мережі, так і спеціалізовані сховища для зображень. Анімовані зображення, як правило, мають формат.gif".
3
Скопіюйте адресу картинки з адресного рядка (натисканням ctrl + c або за допомогою правої кнопки миші). Потім перейдіть на форум і відкрийте редагування підпису. Вставте наступні теги: . Замість http://site/...jpg" вкажіть адресу картинки, скопійований в буфер обміну.
4
Розмір зображення можна регулювати. Якщо вам потрібна зменшена копія, використовуйте теги width=і height =. Після тегів вказуйте цифрами бажану висоту відображуваного ескізу в пікселях. Тег може виглядати приблизно так: . Зверніть увагу, що досить використовувати тільки один тег. Наприклад, якщо ви підганяєте ширину, висота встановиться автоматично відповідно до пропорціями.
5
Періодично перевіряйте підпис . Якщо фотохостингів увазі тимчасове знаходження файлу, через деякий час посилання на нього стане неактивною. Тоді заново завантажте зображення і відредагуйте підпис , вставивши нову посилання.
6
Текст теж може містити елементи анімації. Наприклад, можна домогтися мерехтіння тексту при введенні тегів: TEXT . Врахуйте, що тег працює тільки при перегляді через браузер Firefox.
7
При суміщенні тексту і анімованої картинки теж може вийти гарний ефект. Використовуйте зображення в якості фону, вставивши в підпис наступні теги:
ТЕКСТ Підбирайте картинку з таким розрахунком, щоб навіть при русі вона не затьмарювала текст. Для цього вибирайте файл в спокійній гамі, а текст робіть контрастного кольору.