Як досягти успіху в продажах.

Навики продажів необхідні людині, яка бажає досягти успіху в діяльності, пов'язаної зі спілкуванням. Навіть якщо не плануєте все життя пов'язувати з професією продавця, вміння знаходити спільну мову і демонструвати переваги товару обов'язково знадобиться. Щоб досягти успіху, потрібно сильна мотивація.
Інструкція
1
Складіть план зустрічей з клієнтами. Кожен день починайте з дзвінка потенційним покупцям і призначення зустрічі. Успішні продажі передбачають щоденне виконання простих дій. Важливо займатися продажами регулярно, а не від випадку до випадку, в залежності від настрою.
2
Зустрічаючись з клієнтами, подбайте про зразкове зовнішньому вигляді. Дивлячись на вас і слухаючи презентацію, покупець оцінює не тільки якості товару, а й вас як особистість. Не тільки стиль одягу, охайність і акуратність, але і вміння тримати себе здатне схилити чашу терезів на вашу сторону.
3
накопичувати знання в галузі, до якої відноситься продаваний товар. Потенційний покупець повинен бачити в вас професіонала, що добре розбирається в технічних деталях, пов'язаних з просувним продуктом. Ваші знання повинні допомогти клієнту зробити правильний і усвідомлений вибір.
4
Будьте хорошим слухачам. Замість того щоб відразу обрушувати на покупця масу інформації про споживчі властивості товару, задайте кілька запитань. З'ясуйте, що насправді потрібно клієнту, які його потреби. Грамотно і коректно складені навідні запитання допоможуть не тільки виявити необхідне, але і розташують клієнта спілкуватися з вами.
5
Описуючи товар, зробіть акцент не на технічних деталях, а на вигодах і перевагах, які обіцяє володіння товаром. Щодня люди в усьому світі купують свердла, але насправді їм потрібні не свердла, а отвори. Продавайте то, чого потребують клієнти.
6
Покажіть покупцеві, що придбавши ваш товар, він найкраще зможе вирішити поточні проблеми. Левова частка успіху полягає в тому, щоб продати клієнтові його мрії, бажання, надії і цілі. Тільки в цьому випадку отримаєте вдячного клієнта, який прийде за черговою покупкою і призведе зацікавлених у товарі друзів.