Як перенести фото з одного альбому в інший. Як можна перенести фото з головної сторінки в інший альбом вконтакте.

Соціальна мережа «ВКонтакте дозволяє користувачам завантажувати і зберігати на сторінках свої особисті фото . Для зручності і простоти роботи з ними, фотографії групуються в альбоми. Часом у користувачів виникає необхідність переміщати фото з одного альбому в інший. Як же це робиться?
Інструкція
1
Зайдіть на сайт «ВКонтакте». Для цього відкрийте ваш інтернет-браузер і введіть в поле адресного рядка www.vkontakte.ru. Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
У лівій частині сторінки розташовується блок авторизації. Якщо ви вже зареєстровані на сайті, введіть свої дані для входу: e-mail і пароль. Якщо ж у вас ще немає свого аккаунта, вам необхідно пройти процес реєстрації, після чого вже зайти на сайт.
3
Після того як ви авторизувалися, ви опинитеся на своїй сторінці. Тут зібрана основна інформація про вас. Зліва розташовано меню розділів, таких як «Моя сторінка», «Мої друзі», «Мої відеозаписи» і т.д. Виберіть з цього меню пункт «Мої фото графії».
4
В даному розділі зібрані ваші альбоми з фото графа. Відкрийте той альбом, з якого ви хочете перемістити якусь певну фото графию. Ви побачите список мініатюрних фото графи, які зібрані в цьому альбомі. Натисніть на потрібну. Вона завантажиться у своєму стандартному розмірі в новому вікні.
5
Під самою фото графі справа знаходиться перелік функцій, яких можна застосувати до даного фото : «Відзначити людини», «Помістити на мою сторінку», «Зменшити фото графию »і т.д. З цього переліку виберіть «Редагувати». Запуститься вікно «Редагування фото графії».
6
У вікні, ви можете написати опис фото графії, яке коротко відображає основну інформацію. Нижче, під описом, вказується альбом, в якому ця фото зберігається у вас на сторінці. Натисніть поруч на трикутник і виберіть зі списку альбомів той, в який її необхідно перемістити. При бажанні можете встановити галочку «Зробити обкладинкою альбому». Після внесених змін натисніть кнопку «Зберегти».
7
Щоб подивитися результат роботи, знову зайдіть в розділ «Мої фото графії», відкрийте відповідний альбом і перевірте наявність того самого фото .