Як виїхати жити в Японію. Як переїхати до Японії.

Японія - одна з тих країн, які залучають емігрантів, хоча і не є при цьому еміграційна орієнтованою державою. Існує ряд способів, за допомогою яких можливо виїхати жити в Японію.
Інструкція
1
Три найбільш популярних способу переїзду на постійне місце проживання в Японію - це зміна громадянства через шлюб, отримання вищої освіти, а також робота на території даної держави. Найменш надійним і найбільш небезпечним у цьому списку є вступ до шлюбу. Цей спосіб можливий тільки у випадку, якщо у вас є надійні знайомі, готові поручитися за людину, з якою ви вступаєте шлюб, так як в більшості своїй сайти, присвячені звідництву громадян Японії з громадянами інших країн у кращому разі є просто «пустушками». Використовуйте цей спосіб тільки будучи повністю впевненими в партнері.
2
При переїзді з використанням прийменника отримання освіти все залежить від вашого знання японської мови: якщо ви його знаєте, то можете претендувати на вищу освіту, як перше, так і друге, а також на школу підготовки до інституту. Якщо ви не знаєте японську мову, то максимум на що ви можете розраховувати - це японська мовна шкіл. Отримання візи під приводом вивчення японської мови має два варіанти: отримання візи на три місяці, а також віза на один рік. Перший варіант вельми незручний, оскільки ви не маєте права працювати, а по закінченню трьох місяців ви зобов'язані виїхати незалежно від обставин, що склалися. Якщо ж ви вибираєте отримання візи на рік, то ви маєте можливість працювати, а також можете продовжувати її нескінченну кількість разів як в цілях навчання в мовній школі, так і для вступу до вузу, а також для отримання постояннно роботи.
3
Якщо ви переїжджаєте з метою не навчання, а роботи в Японії, то необхідно досконало знати японський або англійська мова. Без знання цих мов у вас не вийде влаштуватися навіть на низькокваліфіковану роботу, не кажучи вже про те, щоб отримати добре оплачувану роботу. Якщо ж ви добре знаєте японський, то кращим варіантом буде дистанційно відстежувати вакансії і висилати своє резюме. У разі, якщо ви отримуєте роботу, ваш роботодавець зобов'язаний подбати про всю паперовій роботі, пов'язаної з вашим переїздом, причому в найкоротші терміни. Якщо ж він починає затримувати даний процес, шукайте іншого.
Знайти роботу в Японії можуть студенти, які хочуть підробити під час навчання, а також кваліфіковані фахівці. Однак слід пам'ятати, що для отримання будь-якої роботи висуваються певні вимоги, яким необхідно відповідати.
Інструкція
1
Будь-якому працівникові знадобиться високий рівень знання японської мови та віза, діюча не менше трьох місяців. Зверніть увагу, що від студентів не вимагається такого знання мови, як від фахівця. Буде достатньо, якщо що ви зможете розуміти японців на так званому побутовому рівні. А яку-небудь додаткову спеціалізовану лексику ви дізнаєтеся вже в процесі роботи, якщо це необхідно.
2
Найбільш простий і швидкий шлях отримання роботи в Японії - звернення до спеціальних урядовими програмами. Вони розраховані на залучення саме іноземної робочої сили. Одна з таких програм - JET, що розшифровується як Japan Exchange and Teaching Program (Японська Програма обміну та навчання). Вона створена спеціально для тих, хто є знавцем японської мови, а також спортсменом або діячем культури. Окреме місце займають програми, які надають стажування для працівників по лінії Японської Асоціації Міжнародної Освіти, Міністерства Освіти, Закордонних Справ і так далі.
3
До речі, перед тим як ви приступите до активних дій, тобто почнете шукати роботодавця, готувати документи та інше, ознайомтеся з країною, з її основними традиціями і звичаями. Якщо ви вже перебуваєте в Японії і бажаєте знайти роботу , то зможете зробити це, погортавши безкоштовний журнал оголошень. Стенди з ними розташовуються або у станцій метро, або у великих магазинів.
4
Крім того, зверніться в цікавлять вас компанії: часто поруч із самим місцем роботи можна побачити відповідне оголошення. Проте найчастіше так робиться там, де можна просто підробити (наприклад, в кафе або ресторанах, в поштових відділеннях). Тому даний спосіб актуальний, в основному, лише для студентів.
Корисна порада
При хорошому знанні рідної мови і японського можна потроїтися на роботу викладачем або перекладачем.