Як оцінити роботу бухгалтера. звіт про виконану роботу зразок.

Для кожного підприємця дуже важливо, наскільки добре працює його бухгалтер. Адже від однієї незначної помилки цього співробітника у компанії можуть виникнути дуже серйозні проблеми.
Вам знадобиться
  • Звіт про прибутки і збитки; звіти по інвентаризації розрахунків з контрагентами, по інвентаризації залишків по складу, по інвентаризації основних засобів; оборотно-сальдова відомість.
Інструкція
1
Ваш бухгалтер просто зобов'язаний вести бухгалтерський облік. Ви ж перевіряйте, наскільки дані відповідають дійсності. Якщо тут будуть виникати якісь розбіжності, то це свідчення наявності тих чи інших проблем у вашій бухгалтерії або в роботі компанії.
2
Щокварталу, перш ніж підписати баланс і звіт про прибутки і збитки, уважно вивчіть ці документи. Ви повинні розуміти значення тих сум, які там відображаються. Якщо щось для вас стає незрозуміло, то завжди на допомогу може прийти інтернет. Також будьте наполегливі у своїх питаннях до бухгалтера. Нехай ваш фінансист дає роз'яснення з кожної незрозумілої цифрі, відображеної в звіті.
3
Попросіть вашого бухгалтера надати вам звіти по інвентаризації розрахунків з контрагентами, по інвентаризації залишків по складу, по інвентаризації основних засобів. Краще якщо ці документи нададуть вам в той момент, коли бухгалтерія вже збирається нарахувати ноологія і готує офіційну звітність.
4
Звірте ці звіти з реальним станом речей. Виправте разом з бухгалтером знайдені помилки і тільки потім давайте дозвіл на нарахування податків і зведення балансу.
5
Робіть перевірку цих звітів кожен квартал. Це не покаже повної картини роботи вашої бухгалтерії, але допоможе запобігти непотрібних наслідків у досить простих речах.
6
Попросіть вашого бухгалтера зробити для вас оборотно-сальдову відомість. Ця відомість повинна містити подробиці по субрахунках і субконто. Нехай бухгалтер докладно пояснить значення кожного рядка. Для перевірки цього документа вам доведеться більш детально вникнути в бухгалтерію. Але для збереження і процвітання вашого бізнесу це не найбільша жертва і трата часу.
7
Якщо при перевірці всіх звітів ви виявили наявність помилок, які не були усунені бухгалтером вчасно, з'ясуйте причину такої помилки. Якщо бухгалтер не справляється зі своїми обов'язками, то його слід замінити.