Як носити дреди.

Мода на дреди (або дредлоки), що в перекладі на російську мову означає «страхітливі локони», прийшла з Ямайки від представників растафаріанства. Догляд за волоссям в даному випадку трохи відрізняється від догляду за класичними зачісками.
Інструкція
1
Мийте волосся набагато рідше. Волосся, заплетене в дреди , стають жирними набагато повільніше, ніж розпущене. Тому якщо вам набридло мити голову через день або у вас просто не вистачає на це часу, дредлоки полегшать вам цю задачу. Мити дреди краще морської або просто солоною водой.Для миття волосся, заплетених в дреди , потрібно використовувати спеціальний шампунь, а також віск, який допомагатиме швидкому збиттю і фіксації пріческі.Пріобресті шампунь, віск, а також інші пристосування для дредів можна в спеціалізованих магазинах.
2
Використовуйте різноманітні пристосування для догляду за дредами. Наприклад, в'язальний гачок. Після того, як ви заплели дреди , вам доведеться періодично подплетать вибилися волосся. Для цього ідеально підійде звичайний гачок для вязанія.Также необхідно застосовувати щітку для дредів, за допомогою якої ви зможете начісувати собі локони. Підійде будь-яка, але з натуральною щетиною.
3
Зміцнюйте дреди на бджолиного воску. Натуральний засіб для виправлення незначних дефектів і посилення фіксації дредів буде зручно і корисно всім любителям цієї нестандартної зачіски.
4
Одягайте бере. Бувають випадки, коли здатися на людях з незвичайною зачіскою вкрай небажано. В цьому випадку можна ховати свої косички під беретом. Забарвлення вибирайте на будь-який смак. Можна носити однотонний головний убір, а можна вбратися в квітчастий бере, як у справжнього виконавця реггі.
5
Закріплюйте кінчики дредів гумками. У народів Ямайки та інших темношкірих любителів носити дреди , волосся скочуються природним шляхом, і закріплювати їх чимось ще немає потреби. Але, якщо ваше волосся не бажають триматися в дреди самостійно - їх потрібно закріплювати гумками.