Як розпізнати характер людини.

Характер людини можна дізнатися, звернувши увагу на його зовнішність, манеру одягатися, вивчивши почерк та інші зовнішні характеристики. Ці знання корисні і дозволяють знайти підхід до людини, допомагають вибудовувати правильні відносини з ним перш, ніж ви добре дізнаєтеся його.
Інструкція
1
Придивіться до людини, оцінюючи його зовнішність. Зверніть увагу на очі - їх колір, розмір і розташування по відношенню до перенісся можуть багато розповісти про характер людини. Темні очі видають в людині запальний і емоційно вибуховий характер - такі люди відрізняються чуттєвістю, вони товариські і розумні, дотепні і дуже вибірково ставляться до вибору друзів. Люди зі світлими очима часто мрійливі, сентиментальні і романтичні. Насичений колір очей (синій, зелений або темно-сірий) видає людей романтичних, але часто зарозумілих і пихатих. Маленькі очі бувають у людей замкнутих, мовчазних і похмурих, тоді як великоокі часто стають лідерами, вони мужні і чуттєві. Припухлі повіки відрізняють людей захоплюються і схильних до бурхливого проведення часу.
2
Поведінка людини - ключ до розгадки його характеру. Замкнутих людей, які воліють самотність і відокремленість, називають інтровертами. Їх протилежність - екстраверти, які відкриті і щедрі на емоції, люблять шум і натовп. Потайливі люди можуть бути меланхоліками або флегматиками. Флегматики вкрай повільні, обмірковують кожну свою дію, а меланхоліки часто впадають в депресію, сумують і упиваються жалістю до себе. Активні люди, швидше за все, холерики і сангвініки. Холерики нестримані і різкі, імпульсивні і розсіяні. Сангвінікам властива швидка захопленість, яка так само швидко пропадає.
3
Зовнішній вигляд людини і його постать можуть багато розповісти про нього. Невисокі повні люди товариські і балакучі, з ними легко спілкуватися, вони володіють хорошим почуттям гумору. Добре складені люди високого або середнього зросту зазвичай цілеспрямовані і напористі, прагнуть вибитися в лідери. Астеники досить тендітної статури, нетовариські і замкнуті, але люблять владу і надзвичайно амбітні.
4
Якщо у вас є можливість вивчити почерк людини, то ви зможете скласти уявлення про його володаря. У енергійних людей почерк прямий, букви тягнуться вгору. Примхливі люди зазвичай роблять великі літери непропорційно великими. А якщо перші літери трохи вище рядкових, то людина скромний і невибагливий.
Чи знаєте ви, що для того, щоб розпізнати людину, достатньо з ним поспілкуватися протягом 10 хвилин? Якщо ви хочете, щоб ваш співрозмовник легко вас зрозумів і дізнався вас так, як це вам необхідно, слід знати про те, як в якій ситуації себе потрібно вести. Тут піде мова про жестах, міміці і навіть про зовнішність.
Інструкція
1
І дійсно, з поведінки співрозмовника можна дізнатися навіть те, що він ретельно приховує. Однак щоб побачити всю правду про людину з його голосу, міміці і жестам, потрібні певні навички по розпізнанню значення тих чи інших жестів і вираженій.Прісмотрітесь до очей. За погляду людини теж багато чого можна дізнатися. Наприклад, якщо ваш співрозмовник дивиться не прямо вам в очі, а в сторони, значить, йому є, що приховувати, і відкритості від нього не чекайте. Якщо ж вся розмова людина дивиться невідривно вам в очі, значить, ви його цікавите набагато більше, ніж предмет вашої розмови.
2
Зверніть увагу на посмішку. Робити перші висновки про людину можна вже по тому, як він посміхається. Посмішка може бути відкритою і щирою - значить, ваш співрозмовник дружелюбно налаштований. А ось «видавлювання» посмішки і її штучність скажуть про те, що бажання спілкуватися не така велика. Давно відомо, що при нещирою усмішці скорочуються тільки м'язи навколо губ. Щирий відкрита людина посміхається всім обличчям. Ознакою нервозності є крива посмішка. А якщо брови під час посмішки підводяться, це означає про готовність до спілкування і навіть про те, що людина може вам підкорятися. Помітивши ж, що людина під час посмішки зовсім моргає, слід чекати від нього якоїсь прихованої чи явної загрози.
3
Прислухайтеся до голосу. Впевнений гучний голос говорить про те, що настрій у людини оптимістичний. Ознакою напруги може бути не тільки крива посмішка, але і нестійкий тембр голосу. Пронизливі нотки в голосі підкажуть вам, що ваш співрозмовник чимось стурбований.