Як приховати хвилювання.

Тим, хто бажає діяти активно і отримувати від життя задоволення, необхідно навчитися приховувати сильне хвилювання, так як постійне перебування в стресі може привести до небажаних змін в організмі або захворювань.
Інструкція
1
Вчіться розслаблятися. Існує багато медитативних технік, що допомагають впоратися з постійною напругою. Слухайте приємну музику, намагаючись відключатися від щоденних проблем.
2
Проводячи сеанс релаксації, подумки уявляйте собі картинки, які у вашій свідомості пов'язані з чим-небудь позитивним. Наприклад, берег моря, яскраве сонце, легкий вітерець або квітучу поляну. Ви повинні відчувати себе під час сеансу спокійно і впевнено. Тільки в цьому випадку ваше хвилювання почне поступово йти, а ви навчитеся бути господарем своїх емоцій.
3
Часто причиною хвилювання стають негативні думки, повторювані багато разів подумки. Свій потік думок необхідно тримати під контролем. Настроюйтеся на позитив, це незмінно збільшить ваші шанси на успіх в різних сферах життя. До того ж позитивні думки здатні притягнути удачу, не забувайте про це.
4
Деякі люди намагаються контролювати все, що знаходиться в полі їхнього зору. Слід нагадати, що це не є вашою прерогативою. Існують речі, на які вплив людей не поширюється, цей факт треба просто прийняти, будете ви хвилюватися з цього приводу чи ні, змінити нічого не можна.
5
Іноді хвилювання стає звичкою, що володіє певною інерцією. Необхідно усвідомити, що позбутися від будь шкідливої звички надто швидко не вийде, але, тим не менш, це можливо, головне - поставити таку мету.
6
Добре допомагає приховати хвилювання володіння дихальними техніками. Тим, хто вміє їх застосовувати, вдається не тільки приховувати сильне хвилювання , а й впливати на власне самопочуття, насичуючи організм життєвою силою.
7
Пам'ятайте про те, що хвилювання непродуктивно, ваші сили просто губляться, а хвилювання не дає можливості побачити позитивні моменти, які з вами трапляються протягом життя.
8
Ваше хвилювання часто говорить про те, що вам добре відомо, що може статися в майбутньому, причому це завжди буде щось погане. Але люди не можуть прогнозувати події, і сенс хвилювань часто втрачається. Подумайте, чи варто з цієї причини позбавлятися здоров'я?
Навіть холоднокровний, стримана людина напевно хоч зрідка хвилювався. А для вразливих, ранимих людей хвилювання - звичайнісінька, природна річ. Вони переживають за себе, за своїх близьких, їх лякає невпевненість в завтрашньому дні, необхідність вести неприємну розмову або виступати перед незнайомою аудиторією. Причин для хвилювання повнісінько. Але в будь-якому випадку небажано публічно проявляти свої емоції. Крім того, якщо не навчитися тримати себе в руках, це може привести до погіршення здоров'я.
Інструкція
1
Освойте якусь методику самонавіювання. Вона може дуже стати в нагоді вам. Навчіться скидати внутрішнє напруження, відключатися від обтяжливих думок.
2
Як можна частіше думайте: «Коли я нервую, хвилююся, я тільки роблю собі гірше. Треба бути спокійним ». Переконуйте себе такими аргументами: через те, що ви тріпає собі нерви і заодно нервіруете оточуючих, проблема, що позбавила вас спокою, не зникне. Це ж абсолютно очевидно. Тоді до чого ця нервування, хвилювання?
3
Хороший і ефективний спосіб: як тільки ви відчуєте хвилювання, відразу ж постарайтеся подумати про щось приємне. Наприклад, згадайте, як ви їздили на екскурсію в яке-небудь гарне місце. Або уявіть собі фруктовий сад, дерева, схиляються під вагою стиглих смачних плодів. Або маленьке лісове озерце, що вабить прохолодою в жаркий літній день, з лататтям, над яким літають різнокольорові бабки. І хвилювання непомітно відступить.
4
«Робота - найкращі відволікання від горя». Ця народна мудрість відома з давніх пір. Але точно так можна сказати і про хвилювання. Адже коли людина по-справжньому зайнятий у нього просто немає ні сил, ні часу віддаватися порожнім переживань. Якщо ви ніяк не можете приборкати хвилювання, спробуйте чимось зайнятися, переключити свою увагу. Це може допомогти. Але, зрозуміло, виберіть заняття, не пов'язане з підвищеною небезпекою або з необхідністю граничної концентрації, зосередженості.
5
Віруючій людині може добре допомогти така думка: згідно релігійним канонам все в світі відбувається тільки з Божої волі. Тому хвилюватися просто-напросто безглуздо. Адже якщо Бог захоче - неприємність, якої ви побоюєтеся, все одно станеться, незалежно від вашого бажання і хвилювання, а якщо не захоче - не трапиться. Так до чого попусту тріпати нерви? Покладіться на Боже милосердя.